Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyen gyakran jutnak...

Nektek milyen gyakran jutnak eszetekbe a volt osztálytársak?

Figyelt kérdés
Hogy kivel milett, továbbtanultak e ilyesmire gondolok

2018. ápr. 23. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor, hogy mennyire megkeserítették az életemet, remélem meghaltak már, meg ilyesmi. Aztán sírni szoktam rendszerint.
2018. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Gyakran jutnak eszembe. Látom is nagy részüket facebookon. Van aki lecsúszott és van, aki lett valaki. Egy a közos bennük. Facebookon élik az életüket és eszeveszett önigazolási csatát vívnak.


Sokan viszont hiányoznak. A gyerekkori szép emlékek, a padok a játszón, az első igazi szerelmem stb. Jó lenne újra tiszta, nyitott lélekkel leülni velük.

2018. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, azt hittem csak velem van így :D nekem egy volt szerelmem jut eszembe, kiváncsi vagyok vajon ő is gondol e rám
2018. ápr. 23. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Soha.
2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Elég sűrűn. kettővel akikre mostanában gondoltam találkoztam is velük. Az egyikkel meg el is mentem bulizni.
2018. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostanában foglalkoztat így sok év után mit gondolhatnak rólam. De sosem fogom megtudni, mivel nem beszélek senkivel sem.
2018. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Ritkán. Általánosban nem azon idegeskedtem,hogy mondjuk doga van vagy ilyesmi,hanem hogy a sok idióta közé kell bemenjek. A mostani osztályomban sokkal jobban érzem magam.

Csak akkor szoktak néha eszembe jutni ha unatkozok,vagy ha random rájuk akadok fb-n. 1db haver van onnét akivel azóta is tartom a kapcsolatot,meg még 2 de azokkal maradtam osztálytárs amúgy is,és még 1 csaj akivel néha buszozok. A többi fejre is állhat felőlem

2018. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10 éve érettségiztünk, de így is tartom a kapcsolatot az emberek nagyobbik felével, többekkel heti szinten, pedig nem maradtunk abban a városban, ahol tanultunk.
2018. ápr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron érettségiztünk, de én elég sokat gondolok az osztályomra. Sokszor álmodom is velük. ^^

Nagyon szerettem azt a közösséget; igazi összetartós osztály voltunk :D

Néha ránézek egy-egy osztálytársam adatlapjára, hogy na vajon mi lehet velük és annyira furcsa látni mennyit változtak szűk egy év alatt.

2018. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebbet. Ahogy halványulnak az emlékek... a nevek még eszembe jutnak azért, meg facen-instán sokan aktívak 😃 így azért lehet tudni kivel mi van. De 7 év az 7 év, 11 pedig 11. Sokakat ennyi idő óta nem láttam. Áltsulis társak. Volt haver is, akival nagyon jóban voltunk áltsuliban, középbe külön mentünk, és már nem találkoztunk... közben nagy sportoló lett külföldön, el se tud jönni osztálytalikra. Régebben láttam őt, mint a 8 év, amennyit együtt töltöttünk. Duurva.
2018. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!