Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanátok? A nyaratok...

Mit választanátok? A nyaratok elvesztését vagy egy új iskolát?

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlatra kell mennem nyáron. Mivel nem találtunk helyet, így az iskola segít. Az iskola meg úgy segít, hogy szinte sehogy.

Nem fogjátok elhinni, kamunak fogtok beallítani, de leírom: másik megyében szerzett nekem nyári gyakorlatot. 6 hét. Ott kellene aludni is, mivel 2-2,5 órát kellene buszoznom, meg akkor még olyan helyeken kellene átszállni, amiken életemben nem voltam.

Nyilván nem akarok odamenni, mivel akkor a nyaram kárbeveszne, mert két hétre jönnek nyár végén nagynénémék meg unokatesómék és olyankor nekem kell vigyázni a gyerekekre. Ha nem teljesítem a nyári gyakorlatot, akkor nem lesz sikeres az évem és kirúgnak (megbukni nem bukhatok, nincs hova buknom, mert nem indítanak szakot).


2021. jún. 10. 21:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Mégis mit választanátok?


A nyaratokat, mert egész évben nem mentetek sehova, nem találkoztatok senkivel, otthon ültetek a s_ggeteken, vagy az iskolát a nyár rovására?

2021. jún. 10. 21:27
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én a sulit választanám bármennyire is rossz,mert ha kirúgnak emiatt még rosszabb lesz a nyarad szerintem. Ha meg letudtad a gyakorlatot , könnyű szívvel tudod élvezni a szüneted kis hátra maradt részét

2021. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hét az milyen nyári szünet?
2021. jún. 10. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tekintve, hogy a nyári gyakorlat kötelező, így vagy úgy, egyébként is muszáj lesz megcsinálnod. Ha nem vagy képes találni magadnak egy rendes helyet, akkor menj oda amit találtak neked.
2021. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főleg az eddigi másfél évhez képest?
2021. jún. 10. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a nyári gyakorlattal van a problémám, hanem a hellyel. Hogy ott kell aludni
2021. jún. 10. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 ora oda-vissza? Vagy csak oda?

Ha oda-vissza, az tulelheto, nem kell ott aludnod, problema megoldva.

Termeszetesen ha van egy kis eszed, akkor teljesited,ezen gondolkozni se kene.

2021. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak oda 2-2,5 óra. Azért kellene ott aludni.
2021. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!