Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a Robloxos "gamecharlie1"...

Comment12 kérdése:

Ez a Robloxos "gamecharlie1" elrablása igaz-e?

Figyelt kérdés

Sok videót láttam Tik Tok-on, YouTube-on és engem nagyon érdekel hogy igaz-e vagy sem. Rá kerestem hogy "gamecharlie1 news" és bedobott egy videót amiben megtaláltak egy 8 éves lányt (de nem hiszem hogy az ő lenne).


Szóval hát ööö...

Elmondom hogy mit tudok!


2 hónapja fent volt valaki azon a fiókon, és az a pletyka járja, hogy "Ha egy szerveren találod magad ezzel a felhasználóval akkor rögtön lépj ki! Aki játszik azzal a fiókkal az nem egy gyerek hanem egy idős ember, aki megtalálja az IP címed, bemér téged és érted megy hogy elraboljon." Na már most nem tudom hogy higgyem el vagy ne.

Tudom hogy ez a világ már nagyon durva, hisz van ez a videó amiben a lánynak levágják a fejét a maffiozók azért mert egy Privát Titkot árult el X/Y-nak és ezt le videózták (linket ne kérjetek pls!).


A kérdés!:


Igazi-e vagy Kamu?



#gyerek #hír #rablás #gyerekrablás #gamercharlie1 #idősemberek
2021. jún. 12. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Kamu
Nem tudom
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
100% kamu.
2021. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!