Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegyük fel ma ér téged egy...

Tegyük fel ma ér téged egy óriási baleset, és magadnál vagy, miközben várod a mentőt, amit valaki kihívott hozzád. Nem tudhatod túléled-e, lehet már ma eltávozol... Mi az amit bánnál életedben? Több lenn!

Figyelt kérdés

Lenne valami, amit bánnál, hogy nem volt lehetőséged megtenni, átélni, kipróbálni életedben? Vagy lett volna lehetőséged, csak nem tetted, mert azt hitted, ráérsz, és most már nem is fogod...

Lenne vajon valami fogadkozásod, hogy ha mégis túlélheted ezt, akkor felépülésed után tuti megteszel valamit, vagy máshogy csinálsz valamit?


ápr. 30. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Hogy valakit nem vertem félholtra meg nem jártam olyannal, akivel járhattam volna.
ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is megválaszolom


Én bánnám a veszekedéseinket férjemmel.

Fájna, hogy ilyen hamar ki kell szállnom a vonatból, nem csak az út végén. Úgy értem még tartana az életutam...

De lenne, amivel elégedett lennék, hogy megtettem, kipróbáltam. Pl. volt egy hely ahová el akartam utazni, de nagyon drága. 3 évvel ezelőtt elmentem oda, nem nézve a pénzt, és csodálatos volt. Na pl. ezért hálás lennék, hogy megtettem, láttam. :)

De szerintem főleg csak a szeretteimre gondolnék...

ápr. 30. 15:49
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Ajjaj, nagyot árthatott neked valaki.
ápr. 30. 15:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, de fogadkozásom is lenne, azt nem írtam. Szerintem csökkenteném a képernyő előtt töltött időmet, mert sajnos most minden a képernyő elé köt: a tanulás, a munka, a kikapcsolódás...
ápr. 30. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Csak remélném, hogy tuti mindjárt elalszom és fel sem ébredek többé.
ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem bántam meg.
ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem lenne semmi ilyen, talán örülnék neki, hogy végre véget ér az élet.
ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Amiket bánok, azokat már most is bánom, úgy, hogy egészséges fiatal vagyok, és nem valószínű, hogy mostanában meghalok, ha csak nem ütnek el tényleg.

Ha holnap elüt a valami, akkor biztosan eszembe fog jutni, hogy na, ma se mosogattam el reggel, van egy halom visszaváltásra váró üvegem a házibuliból, kupi van, mit fognak gondolni. Ez hülyeségnek tűnhet, de életemben egyszer volt pánikrohamom, akkor azt hittem, szívrohamom van és meg fogok halni, és nekiálltam rendet rakni, mert hogy ilyen kupiba engem ne találjanak meg... Utólag nagyon vicces, akkor nem volt az.

Tegnap még azt mondtam volna, hogy sajnálom, hogy nem beszéltem anyukámmal, mert három hét kimaradt (messze lakik de általában hetente beszélünk telefonon vagy videohívásban), ma beszéltem vele, szóval ez off.

Egyébként én ki vagyok békülve a halál gondolatával, és a mostani életemmel is, nyilván vannak még dolgok, amiket szeretnék csinálni, vannak helyek, amiket szeretnék látni, meg tudom, hogy sok dolog vár még rám valószínűleg, de igazából nem vagyok haragban senkivel, nem vagyok adósa senkinek, a legnagyobb szomorúságom az a gondolattal kapcsolatban, hogy esetleg leszúrhatnak, vagy elüthetnek, hogy a családom és a barátaim szomorúak lennének.

máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Akkor is bánnám a következőket, illetve már most is:

Bánom, hogy ilyen sok időt töltöttem egyedül, a szobámban netezve, meg sorozatokat nézve, ahelyett, hogy többet lettem volna korombeliek társaságában, vagy a szüleimében, és nem gyűjtöttem több emléket, tapasztalatot, szociális készséget tiniként. Még persze van időm ezeket pótolni, csak nem ugyanaz.

Bánom, hogy nem éltem pár (igazán remek) lehetőséggel, mert vagy későn ismertem fel a dolgot, vagy nem volt kellő infóm róla és nem mentem utána, vagy félelemből nem mertem belevágni.

Bánom, hogy én magam is hibás vagyok, amiért véget ért egy barátság, ami pedig sokat jelentett számomra.


Apróbb dolgokat is bánok, de ezek azok, amiket nagyon.

máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!