Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú vagyok de nőként szeretném...

Fiú vagyok de nőként szeretném leélni az életem. Kivel beszélhetnék erről, mit tehetnék, kitől kérhetnék "segítséget" ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 03:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
2021. jún. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Dilidoki.
2021. jún. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Beszélhetsz olyanokkal, akik megmondják, mi a bajod, mert szeretnénk, ha rendbe jönnél. Illetve beszélhetsz olyanokkal, akik nagy pofával előadnak neked egy halom áltudományos hazugságot, és rábeszélnek, hogy tedd tönkre a tested, rombold szét a jövődet, és csinálj magadból nyomorék roncsot. Utóbbiak azt is hirdetik, hogy az előbbiek az ellenségeid és rosszat akarnak neked, pedig fordítva van.


Melyikre vagy kíváncsi?

2021. jún. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Számomra sokkal inkább van önmegvalósítás szaga ennek a dolognak, mint mentális betegség szaga, szóval nem értem ezeket a negatív reakciókat, bár a kérdező segéjkérése valóban elég kétértelmű.

Azt gomdolom vagy ahhoz akar segítséget kérni, hogy hogyan induljon el az önmegvalósítás felé, és élje az életét nőként, vagy pedig ahhoz, hogy hogyan nyomja vagy tüntesse el magából azt az érzést, hogy ő nőként akar élni.

2021. jún. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
71%
Heey,én pont fordítva vagyok
2021. jún. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
4-es, az nem "önmegvalósítás" hogy valaki enged egy súlyos személyiségzavarnak, és elkezdi tönkretenni a testét. Akkor sem, ha Amerikában kizsarolta a ratyilobbi, hogy ezt tekintsék normálisnak.
2021. jún. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
6. válaszoló, látom, határozott véleményed van a témában, akárcsak nekem, de nem látom értelmét annak, hogy egymásnak feszüljünk, úgysem engedne egyikünk sem.
2021. jún. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

7-es, ez nem "vélemény" kérdése. Nincs olyan, hogy valaki "más neműnek érzi magát". Ez egy ostoba divatőrület, ami a 2010-es években terjedt el, és kézzel-lábbal próbálja legitimálni magát. Ha még emlékszel, volt egy csomó ilyen hülyeség, hogy mentális betegek meg feltűnési viszketegségtől szenvedő tinédzserek mindenféle állatoknak, macskának, rókának, vagy akár vámpírnak "érezték" magukat, és erőlködve azzá akartak válni. Ezek egyike volt a "transzneműség" is, ami valahogy túlélte a többit. Annyi alapja van, hogy hermafroditizmus tényleg létezik, csakhogy rendkívül ritka, és semmiképpen sem fordul elő olyan gyakorisággal, hogy a középiskolákban "gendersemleges" vécéket kelljen létesíteni miatta.


Öncsonkítást, őrületet nem azért nem támogatunk, mert "transzfóbok" és "intoleránsak" vagyunk, hanem mert őrület és kártékony.

2021. jún. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kérdező!


Tisztában vagy azzal, milyen nehéz megtanulni az olyan egyszerű női dolgokat, mint az ovuláció, a menstruáció, a gyerekszülés, és a szoptatás? Tudod, ez a csajoknak helyből megy, a férfiaknak meg nekifutásból sem biztosan. Hogyan akarod elsajátítani e feladatokat? Figyelek rád. Oszd meg velünk a részletes terveid a fenti 4 dolog elsajátításáról!


Ajánlom figyelmedbe a South Park 9. éveadának első epizódját.

2021. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#4es


Ahhoz "kérnék segítséget hogy hogyan induljak el az önmegvalósítás felé, és éljem az életem nőként...

2021. jún. 13. 06:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!