Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú vagyok de nőként szeretném...

Fiú vagyok de nőként szeretném leélni az életem. Kivel beszélhetnék erről, mit tehetnék, kitől kérhetnék "segítséget" ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 03:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%

Hű, ez aztán a beszélgetés! Kérdező: szerintem először is beszélj egy pszichológussal. Lehetőleg olyannal, aki elfogulatlan ebben a témában. (Gyanítom, hogy akiket az aktivisták melegen ajánlanak, azok nem feltétlenül elfogulatlanok.)


Ahogy látod is, elég ingoványos talajon kell mozognod, ahol több a politika és az indulat, mint a józan jószándék.


Sajnos a vállalhatatlan hangnemű kifakadás ellenére van igazság abban, hogy a nemváltó műtét sokaknak okoz rettentő csalódást, és tényleg sokan lesznek öngyilkosok.


Én a helyedben igyekeznék ezt az egész dilemmát a lehető leglassabban, a végleteket elkerülve megfontolni.


Szerintem a lehető legtávolabbra érdemes helyezkedni azoktól, akik azt ígérik, hogy igazából nő lehetsz. Bárhogy is éled meg magad, ez az egy biztosan nem fog összejönni az ismert biológiai okok miatt. Szerintem hazudik vagy téved, aki mást mond.


Olyan megoldást kell találnod, ami megbékít önmagaddal, és nem lealacsonyít, hanem felemel.

2021. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%

Lehetsz igazi nő. Ha női személyiséged van, és nőnek érzed magad, akkor nő vagy. Még akkor is, ha egy kigyurt, szőrös, szakállas félisten csávó testében vagy. Vagy ha egy fa testében vagy, akkor is. Vagy ha egy fénygömb vagy test nélkül akkor is.

Ha ez neked egy nagyon bensőséges szerepkör, hogy identizálódj, mint nő vagy férfi, akkor kezdj neki, jó lesz.

2021. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Én a kiherélést vállalom szívesen.
2021. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnálom, hogy ilyen válaszokat kaptál kérdező. Kitartást!

2021. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha kukaccal születtél, akkor lehet akármilyen degenerált eltorzult személyiséged, sebészekkel eltorzíthatod magad a végtelenségig, levágathatod a brédet, csináltathatsz a helyére egy száraz lyukat, felfujathatod a melleidet, borotválhatod a lábad, rúzsozhatod magad, tehetsz amit akarsz, ámíthatod .agad, nevezheted magad akármilyen neműnek... a lényegen soha nem fog változtatni... pasi vagy és pont. Pont.
2021. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!