Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú vagyok de nőként szeretném...

Fiú vagyok de nőként szeretném leélni az életem. Kivel beszélhetnék erről, mit tehetnék, kitől kérhetnék "segítséget" ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 03:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
8. valaszoló, elmondtam, hogy ne menjünk ebbe bele, mert sehová sem vezet. Ellentétes véleményen vagyunk, és biztosíthatlak, hogy sosem fogsz meggyőzni arról, hogy neked van igazad, de teljes mértékben elfogadom, hogy ez a véleményed.
2021. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
10. Akkor jól éreztem, örülök. Én szívesen segítek neked, csakhát igazából a leghasznosabb segítség számodra egy olyan ember lenne, aki hozzád hasonlóan férfi biológiailag, és nőként él.
2021. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
van itt a gykn egy Niki nevu transznemu no, aki az ilyen kerdesekhez altalaban valaszol, nem tudom ehhez fog e, de ha igen vele biztos beszelhetnel rola. egyekent ajanlom felkeresni a hatter tarsasagot is
2021. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%

Soha nem leszel valódi nő. Nincs méhed, nincsenek petefészkeid, nincsenek petesejtjeid. Homoszexuális férfi leszel, akit gyógyszerekkel és műtétekkel a természet tökéletességének torz gúnyképére faragnak.


Mindaz a "támogatás", amit kapni fogsz, kétarcú és félszívvel adják. A hátad mögött kigúnyolnak. A szüleid szégyenkezni és undorodni fognak, a "barátaid" pedig zárt ajtók mögött röhögnek majd a szörnyszerű kinézeteden.


A férfiakat taszítani fogod. Sok millió év törzsfejlődése révén ugyanis hihetetlen pontossággal tudják kiszúrni a hamisítványokat. Még azok a tranyók is, akik "egész jól elmennek" nőként, furcsák és természetellenesek a férfiszem számára. A csontvázad szerkezete eltéveszthetetlen, árulkodó jel. Még ha fel is tudsz szedni valami részeg srácot, ő is azonnal lelép, amint megcsapja az elfertőzött, vérző nyílt sebed szaga. Az, amit te vaginának nevezel.


Soha nem leszel boldog. Minden reggel kipréselsz majd egy hamis mosolyt, és hitegeted magad, hogy minden rendben van. De mindig érezni fogod, amint a depresszió elburjánzik benned, mint a gyom, és egyre inkább összeprésel borzasztó súlyával.


Végül túl sok lesz, hogy elviseld. Te is fogsz majd egy kötelet, megkötöd a hurkot, beledugod a nyakad, és ugrasz a hideg sötétségbe. A szüleid majd rád találnak, a szívük megszakad, de kicsit megkönnyebbülnek, hogy nem kell többé az elviselhetetlen szégyennel és csalódással együtt élniük. A sírkövedre az a név lesz felvésve, amelyet tőlük kaptál, és mindenki, aki elmegy előtte, azt fogja látni, hogy egy férfit temettek ott el. A tested lebomlik és porrá lesz. Az egyetlen, ami marad utánad, egy csontváz, ami eltéveszthetetlenül egy férfié volt.


Ez a sorsod. Ezt választod. Ebből nincs visszaút.

2021. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14. najóó, ez mi a fasz?😂
2021. jún. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

15-ös, a valóság! Kegyetlen tud ám lenni.


Valószínűleg hallottad, hogy a transzneműek körében óriási az öngyilkosságok száma. Nos, nemrég olvastam valahol, hogy ha az USA-beli statisztikát alapul véve összehasonlítod a nemváltó műtétek számát a nemváltó műtéten átesett tranyók sikeres öngyilkosságainak számával, az jön ki, hogy a műtétet követő 5 évben kevesebb a túlélési esélyük, mint egy szovjet közkatonának a második világháború teljes időtartama alatt. És nem, nem a "transzfóbia" miatt. A tudat miatt, hogy soha nem lesznek nők, csak megcsonkított nyomorékok, örökre.

2021. jún. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
16. Te még mindig az az ember vagy, akinek mondtam, hogy ne menjünk ebbe bele? Mert ha igen, akkor tegyél már egy szívességet, és takarodj el. Nem arról van szó, hogy nem hiszem el a statisztikákat, amiket mondasz, csupán kimondhatatlanul idegesít, hogy a kedves kérdezőt azonnal abba a csoportba sorolod, akik öngyilkosok lesznek. Te bizonyára az lennél, de ezt ilyen mértékben átvetíteni másokra undorító dolog.
2021. jún. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
17-es, nem vagy abban a helyzetben, hogy utasítgass, és ha élőben ilyen hangot ütnél meg, én meg téged ütnélek meg. Takarodj te innen, de az egész bolygóról, ha lehet! Győzködsz itt egy befolyásolható, amúgy is mentálisan labilis tinédzsert, hogy engedjen a beteg hangoknak, tegye tönkre magát? Kussolj, és szégyelld magad, degenerált hulladék!
2021. jún. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

17-es, nő létedre arról kérdezősködsz, hogyan vágathatnád le a melleidet, és azt hiszed, te vagy a normalitás etalonja? Beteg állat vagy, aki a saját testét megcsonkíttatná egy divathóbort kedvéért! "Agender", az vagy, hogyne. Diliházban volna a helyed.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__plasztikai-..

2021. jún. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értesz, abba ne szólj bele, és ami azt illeti, szívesen átrendezném az arcod én is, hidd el, de te már ígyis a legnagyobb idióta vagy, akibe manapság belebotlottam, van elég bajod ígyis.
2021. jún. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!