Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a foglalkozás, amit...

Mi az a foglalkozás, amit sosem csinálnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az a szakma/munka ami nagyon rossz?
2021. jún. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Óvónő,dajka,babysitter.
2021. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Kórboncnok segéd,hullaszállító,krematórium működtetője,sírásó,halottöltöztető,hóhér kivégzőhelyen,vágóhídon hentes
2021. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oldalakat lehetne ezzel megtolteni. Csatornatisztitas, hullamosas, boncolas, barmilyen vagohidi munka, kismillio ilyen van.
2021. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Nekem minden ami közszféra (bár egy időben extra pénzért gondolkoztam rajta, hogy szakmai tárgyakat kellene tanítani levelezősöknek), egészségügy, oktatás, bármi, amiben kifejezetten az emberekkel foglalkozás a fő irány, jog, minden kuli, kétkezni munka, ez elég hétvégén hobbiból.

2021. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármi, amihez semmi szellemi képesség nem szükséges, kb. robot munka (gyári összeszerelés, kapálás, gyümölcsszedés, lapátolás, szórólap osztogatás, stb.). Szó nincs róla, hogy ne lenne ezeknek legalább egy része fontos munka, de számomra fontos, hogy szellemileg is kihívást jelentsen, amivel foglalkozom.

Olyasmit sem csinálnék, ami mások átverésével, kihasználásával jár (pl. biztosítás, szirszarok vagy bármi más eladása, rásózása olyanokra, akiknek amúgy semmi szüksége rá).

Cserébe a halottak, boncolás, vér és hasonlók nem zavarnak, ilyen területen készülök elhelyezkedni.

2021. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Most kipróbáltam a pultozást, hogy mégis merjem a lakókat, de soha többet. 17-19 majd még egy 18 óra munka majd 3 nap pihi 700 forint per óráért.
2021. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Plusz a 3. nap a stand miatt plusz 2 óra
2021. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen munka a médiában, vagy ahol sokat kell beszélni, és bármilyen munka ami gyerekekkel kapcsolatos.
2021. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógymasszőr... Elkezdtem tanulni de a gyakorlaton olyan alakok voltak akik miatt inkább abba hagytam, gusztustalan... Pedikűrös hasonló, ő szokott mutogatni olyan gombatelepeket , hogy szinte megszólalnak...
2021. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majdnem mind ilyen.
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!