Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak éjszakai sétálgatós...

Vannak éjszakai sétálgatós sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor késő este elmentetek sétálni, és pl. láttatok fura alakokat...

2021. jún. 14. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne
2021. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy szélesebb főúton sétáltam hazafelé (nem full forgalmas, szóval autó nem sok járt, de nem is kihalt sikátor), a járdarész is széles fás-bicikliutas.

Az egyik kapubejáróban egy pucér pasi maszturbált. Csak a szemem sarkából figyeltem fel rá, hogy ott áll valaki, fel se fogtam hirtelen, mit látok.

Ha nem tudnám, hogy józan voltam, azt hittem volna utólag, képzeltem. :D

2021. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Mikor ejszaka dolgoztam a belvarosban, este kilenckor sokkal rosszabb arcokat lattam, mint hajnali negykor. Igaz, hogy a ketto kozott necces lehet. Hajnalban okado fiatalok es szorgos munkaba igyekvo proletarok voltak az utcan. Gyakran gyalog mentem haza Budara, fiatal csinos nokent. Igaz, hatarozottan mentem. Kiszelloztettem a fejem, hogy le tudjak ereszteni. Nyaron napfelkeltek voltak. Imadtam az ejszakat.

Ja, egyszer egy auto lelassitott mellettem, az veszelyesnek tunt, de mentem, mint a Terminator.

2021. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

A Teréz körúton sétáltam a nagy sötétszinű ilyesztő igencsak

nagydarab egyertelműen örzővédő kinezetű és vérvonalú kutyámmal még a kovidhiszti előtt és pár külföldi turista pepróbálkozott,hogy biztos prosti vagyok. Irodai stilusban öltözök. Semmi dekoltázs. Hosszú nadrag Lapos zárt cipő.

Jol szetoltottam az idiotakat.


Aztan megtalaltam egy honlapot,hogy Budapestrol azt irjak,hogy a Teréz es Erzsébet krt tele van prostival meg kuplerájjal. Gratula a honlap szerkeztőjének.

2021. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Éjjel megyek a mezőn, krva sötét van. Egyszer csak mi az istennyila? Majd megint krva sötét lesz.
2021. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Igen, vannak.

Rendőr állított meg kétszer, semmi extra, csak furán viselkedtek

2021. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Koollégiumban egyszer koliban aludva sétáltam,csak arra ébredtem fel hogy pisálok,utánna bementem a szobámba ami nem is az én szobám volt,és valaki a lábát feltettem az ágyra mert nehogy felfázzon,és az felébredt..

Na ja,majdnem megállt a szívem amikor szólt..XD

2021. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor járok hajnalban 2-3 körül haza melóból bringával, láttam már a 13. Kerületben őzet az Árpád híd mellett, rókát a Népfürdő utcában, Kámfor utcában egy fára felcsavarodott tiszta véres kocsit, aminek még járt a motorja, és nem volt benne senki ott hívtam a rendőröket... Váci úti Tesco mögött egy vízfolyás amit a "forrásíg" vissza követtem és az aszfaltból jött a viz, csőtörés volt, ott is hívtam a 112t... Volt hogy mentem a rakparton és egy fiatal férfi feküdt az úttesten részeg volt, behúztam a járdára... Stb.
2021. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ózdon látok párat!
2021. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer eltöltöttem egy éjszakát sétálgatva Bécsben. Full kihalt volt az egész, hátborzongató volt.
2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!