Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhany ember miért nem tud...

Néhany ember miért nem tud viselkedni amikor részeg? Vannak ilyen sztorijaitok amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés
Pl. verekedik,ordit,skizofrén

2019. dec. 28. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert az alkohol oldja a gátlásokat. Amit józanul nem tennél meg, azt részegen simán, mert leszarod a következményeket.

Én egyszer nekifutásból rúgtam le egy rendőrautó visszapillantó tükrét, pedig 3 rendőr ült benne.:)

2019. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert részeg? :D

Vajon miért...

2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer te is beállsz az italtól, majd megtudod, milyen állapot. Az alkohol az egyik legkegyetlenebb tudatmódosítószer.
2019. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az a részegségi fokozat, mikor nem egyszerűen a gátlasaid oldódnak (nekem pl. nem szoktak), hanem elveszted a realitást bizonyos szintekig. Ilyen az is, mikor azt gondolod jó ötlet leugrani az első vagy a második emeletről, mert nincs is az olyan magasan. Ez nálunk bulikon előfordult neha, szerencsére nem velem, és mindenki túlélte. Velem egyszer fordult elő, hogy a fájdalmat nem érzékeltem, mert hogy arra konkrétan emlékszem, hogy többször önszántamból eldőltem, mert a fű (a pázsit, a talajtakaró) úgyis olyan puha, mintha paplanba zuhannék, és valóban nem éreztem hogy fájna, de ami még furcsább, hogy nyoma sem maradt másnap, szóval lehet meg sem történt. Na mindegy. A lényeg, hogy az alkohol egy ideig csak tompít néhány agyi funkciót, de aztán teljesen ki is kapcsolhat párat.

Azt nem tudom agresszív miért lesz tőle valaki, én mindig csak rengeteg hülyeséget beszélek. Amikor sokat iszok! A gyakorin sosem iszok, ide tök józanul járok, mondjanak bármit is a többiek.

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki skizofrénre igya magát... Azt hogy kell?

2019. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint már leírtàk oldja a gátlásokat. Aki hajlamos aggresszióra abból azt hozza ki. Valaki mindenkivel haverkodni akar, valaki meg csak sokat beszél, aki egyébként nem szokott mert nem mer/gátlásos
2019. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
az oldja a gátlásokat nem elég magyarázat arra, hogy emberek miért csinálnak idiótaságokat részegen. én sokszor voltam részeg, sokszor ki is ütöttem magam, de SOHA nem kezdtem verekedni, nem rongáltam semmit, nem provokáltam vitát, nem kötözködtem, , nem üvöltöztem mint egy állat, nem csináltam soha semmi illegálisat. pedig részeg voltam. és ugyanezt el tudom mondani a legtöbb barátomról, akit láttam már részegen több alkalommal. tehát az, hogy részeg meg alkohol, önmagában nem magyarázat arra, amit a kérdező tudni akar.
2019. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít vállalhatatlannak mindabból, amit eddig elkövettem részegen. Agresszívvá még nem váltam a piától, de volt, akit (egyébként mindenféle szexuális indíttatás nélkül) elkezdtem vetkőztetni egy házibuli közepén; valaki másnak, akihez alaphangon is vonzódtam, megengedtem, hogy fogdosson; egy harmadik személyt pedig megcsókoltam szerelemből, biztos, hogy sosem szedtem volna össze a bátorságomat hozzá tiszta fejjel. Általában barátságosra, ölelkezősre iszom magam, az aranyosabbik oldalam jön elő, a mindennapokban azt fojtom le. Egyszer viszont sikerült összevesznem egy barátnőmmel, őszintén kimondtam, amit valójában gondoltam a viselkedéséről akkoriban. Eszem ágában sem volt, amíg józan voltam. Akkor éreztem életemben először, és azóta is utoljára a szinte teljes kontrollvesztést.

A skizofrénia meg egy mentális betegség, nem elég hozzá egy szombat este némi töménnyel.

2019. dec. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek már alapból betegek.

És az alkohollal gyógyítják magukat!

2019. dec. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!