Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Együtt lehet élnem a hibáimmal...

Együtt lehet élnem a hibáimmal, a baklövéseimmel, esetleg a szégyennel, hogy hülyét csináltam magamból? Megérdemlem, vagy megéri-e hogy igy is éljek?

Figyelt kérdés
Eléggé átlagos csaj vagyok, csináltam egy kis hibát, ami szégyent hozott rám. Nem tudom hogy ezek után, nem kéne-e..megölnöm magam? Illetve ti hogyan tudtok tovább élni, ha kellemetlen helyzetbe kerültök? Egy hiba már ok az öngyilkosságra?

2021. jún. 14. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit idősebb korban már az ember a hibáira másképp gondol.

Én csak 30as vagyok, de ma pont egész nap a hülyeségekre gondoltam amiket fiatalon csináltam - miven most minden hétkönap és minden hétvége feszt ugyanolyan, kifejezetten jó volt nosztalgiázni. Szégyen, vagy se de örültem hogy volt életem :)

2021. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg mindent magadnak, lépj túl rajta, és kezdj új életet. Ne ragadj le egy hibánál, mert értékes vagy!
2021. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit követtél el, megsúgod privát üzenetben?
2021. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Csak ráírtam a szomszéd pasira, hogy össze jöhetnénk. Nem tudtam hogy ez annyira zavarni fogja őt. Persze nem válaszolt. Szóval ő különbnek tartja magát nálam, pedig nem okosabb mint én. Egyszerű ember, azokelőtt drogozott, nem nagy szám ő sem. Mégis nagyra tartsa magát csak azért mert fehér..én roma származású nő vagyok. De nem élek úgy mint a teljes romák. Lenéz engem, csakmert szegény vagyok vagy valami ilyesmi. Én csak azt hittem hogy belemegy, és megszabadulok anyáméktól. Van egy kisfia, írtam neki, hogy az nem baj, elfogadom sajátomként is akár. Nem akartam én rosszat senkinek. Csak nem tudom hogy kell beszélni a pasikkal, nekem még sosem volt. És írtam neki azt is hogy Nem vagy te az isten fia csak a polgármesternő fia. Szóval nagyra tartja magát, pedig egy senki igazából. Az anyja tartsa el. Olyan megvetően néz rám, azóta, de azért nem szól semmit. Még az FB oldalát is törölte. Amúgy meg tudja hogy depressziós vagyok, nem kéne annyira vérig sértődenie. Rosszat ezzel nem tettem, annyira hogy meg kéne halnom miatta. Oké, szégyellem ha elmegyek mellette, pedig nem történt semmi. Az privát üzenet volt, és nem tudja senki sem a faluban. Ha tudnák, pletykálnának mindenfélét, még tennének is hozzá. Nem szeretem. Csak tetszett, de már nem is tetszik a viselkedése miatt. Egyébként fehér a bőröm, és csak félig vagyok cigó.
2021. jún. 15. 21:15
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt aztán ne szégyelld magad!

Máskor nem kell ráírni férfiakra: az az ő dolguk. ;)


Próbáld meg helyretenni az önbecsülésed.

2021. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken ciki ha kibeszélnek, vagy valami olyasmit csinálsz, amiért azt gondolod, hogy kibeszélnek majd. Viszont túl lehet élni - nekem is volt pár ügyem. Az értelmes emberek nem foglalkoznak vele, a többieken meg minek idegesítsem magam?

De egy vagány, öntudatos csajszi vagy - semmi gond nincs azzal, hogy felvetetted neki ezt. Sőt, sok esetben simán működik is ez, ma már a nők is nyugodtan kezdeményezhetnek. A probléma a sráccal van, ha nem tudja ezt normálisan kezelni és letilt téged. Nehéz ismerkedni sajnos amiatt, hogy mindenki iszonyat magasra teszi a lécet, a social mediában látott tökéletesre retusált és filterezett képek miatt és a saját értékével sincs sokszor tisztában.

2021. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!