Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem vicc, hogy...

Csak szerintem vicc, hogy eltűnt a koronavírus?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja még oltás mánia volt, meg miattad leszünk Olaszország, meg ne menjünk sehova, meg maradjunk otthon, meg minimalizáljuk a találkozást, meg maszkviselés.


Most meg ott tartunk, hogy teltházas focimeccs, meg "csoda kártya" ami mindent is enged.


De elég szimplán erre az oldalra nézni, pár hónapja nem volt más kérdés csak koronavírus, most meg konkrétan nem is láttam már ilyen kérdést hetek óta.


Csak szerintem vicc ez az egész?


2021. jún. 14. 22:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Aki még mindig beszopja ezt a koronakamut, az értelmi fogyatékos, más magyarázat nincs.

Amíg ti rettegtek meg csicskultok, addig ôk élik világukat és a képetekbe röhögnek. Dubajozás, melegparti, focieb, g7 bbq party, meg ki tudja még mi.

[link]

[link]

2021. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az a vicc hogy vannak olyanok akik hisznek a "Covid" létezésében.Nem fogják fel hogy nem kell ahhoz egy vírusnak léteznie hogy atverjek az embereket
2021. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Szegény kis emberkék, olyan buták...
2021. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Majd jön a következő megfélemlítő taktika. Maszkot pl. le lehet venni, pedig nem vagyok beoltva. Jönnek a mutációk, ilyenek.
2021. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Lehet, hogy maga a betegség lefolyása nem olyan vészes, de amit maga után hagy... brutális és erről egy szót se szólnak sehol. Anyám pl úgy néz ki egy életre megnyomorodhat, mert autoimmun ízületi betegséget váltott ki és azt mondták neki a reumatológián, hogy tömegével mennek hasonló panaszokkal. Egy 36 éves ismerősömnek szívizomgyulladása van hónapok óta, meg még van egy csomó ember akik ilyen poszt-covid betegségektől szenvednek.

Majd ősszel persze megint eljön a nagy járvány, de azért aki olvassa a külföldi híreket csak nálunk van ilyen nagy hurrá, más országok jóval óvatosabbak.

2021. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

#15, abból a szempontból tényleg jobban állunk a többi európai országhoz képest, hogy az orosz meg a kínai vakcinák miatt gyorsabban lett magasabb átoltottság. Másrészt idén tavasszal nagyon ronda járványhullám, meg az őszi is elég ronda volt, ezzel is egy csomóan védettséget szereztek.


Abból a szempontból viszont sokkal rosszabbul állunk, hogy a kormány erőszakos kommunikációja sok embert teljesen eltántorított az oltástól. Hamarosan be fog előzni a többi európai ország, mert már nem lesz náluk se oltóanyaghiány, viszont többen akarnak majd oltást. Ráadásul aki gyengébb védettséget nyújtó vakcinát kapott, annak a védettsége, ha nem oltják újra, kevesebbel tud beszállni a nyájvédettségbe. A sok kínai oltás miatt, ami az elején tényleg hatalmas előny volt, most már emiatt is hátrányba fogunk kerülni.

2021. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

15


Nem is tudtam hogy csak a "Covid" tud szívizom gyulladást okozni

2021. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, tegnap olvastam hogy ha vége a nyárnak jön vissza.
2021. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!