Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit dolgozik jelenleg? Ki...

Ki mit dolgozik jelenleg? Ki keres munkát sikertelenül? Ki boldog?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkanélküli hivatalban dolgozom, mint ügyintéző.
2021. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Raktarban dolgozom. Jelenleg ez csak penzgyujtesre szolgal, ebbol fizetem a tanfolyamot, de boldog vagyok, mert majdnem 300 ezret keresek, sok a hajtos nap, de legalabb felporget, nem szeretek sokat punnyadni, es a tarsasag is tobbnyire jo fej emberekbol all :)
2021. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen tanfolyam?? Persze ha pörgősebb a meló gyorsabban telik az idő! Az első válaszolónak is?
2021. jún. 15. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fogászati asszisztensnek tanulok, mellette júliusban megyek málnát szedni. Szeptemberben lesz vizsgám addig gyűjtök egy kis pénzt.

Boldogság is-is.

2021. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Napelemes cégnél dolgozok irodában. Csak én vagyok alkalmazott, úgyhogy mindent én csinálok itt bent. Szeretem. A fizetés lehetne több,de ettől függetlenül boldog vagyok. A nyelvtanfolyamomat is fizetik.

26N

2021. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

3# Jogositvany most, ha annak vege, elkezdek egy grafikus/webdesign tanfolyamot. Addig maradok a raktarban, amig nem tudok majd egyeni vallalkozokent az utobbibol rendesen elni.

Sajnos vannak boldogtalan kollegaim, de ugy gondolom, ha az embernek van celja amiert tesz, akkor nem lesz belole egy befasult valaki. Nekem sem a raktar az eletcelom, en is biztos boldogtalanabb lennek, ha ugy ereznem, itt KELL dolgoznom, rettegnem kene, ha kirugnak, nem tudom fizetni a hitelt, nem tudok enni adni a gyereknek, stb., nem lennenek egyeb terveim a jovore es ugy ereznem, orokre oda kell bejarnom... De az ilyen emberek mellett nagyon sok a fiatal kollega is, akiknek ez csak az elso akarhanyadik munkahelye, meg epitgetik az utjukat.

Fontos, hogy az ember tervezzen, tanuljon, mindegy, jelenleg milyen helyzetben van, hol dolgozik, ha valami nem tetszik, atmeneti allapotnak kell felfogni, nem kell vele azonosulni, hogy van ez a szar, ez az eleted es kesz, ennyi.

2021. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökként fogok végezni a napokban, ősszel pedig megint egyetem. Két részmunkaidős szakmai állasom van párhuzamosan, de igazából ezek sem töltik ki a 40 órát feltétlenül. Elégedett vagyok velük, bár nem keresek annyit, mint szeretnék. Boldog azért nem vagyok, mert teljesen kiégtem másfél évnyi online szenvedéstől, de remélem hogy ez nyáron megoldódik, ha végre lesz időm pihenni.
2021. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem dolgozom semmit, bár régen sikeres gázszerelő voltak, ennek ellenére milliárdos vagyok, mert jó helyre születtem.
2021. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6: Teljesen igazad van
2021. jún. 15. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ki mit dolgozik jelenleg?": a szociális területen dolgozok;

"Ki keres munkát sikertelenül?": jelen;

"Ki boldog?": attól boldog vagyok, hogy van munkám, van hajlékom, tehát van egy minimál életem. De, hogy nem a legmegfelelőbb helyen vagyok, nincs barátnőm, emiatt nem vagyok full boldog.

2021. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!