Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sikertelen vagyok a nőknél,...

Ha sikertelen vagyok a nőknél, nincsenek barátaim se karrierem, és nincs ambícióm, sem elég intelligenciám, hogy változtassak ezen, akkor van értelme élnem?

Figyelt kérdés
Csóró betanított munkás vagyok, szenvedek az albérletben, szabadidőmben olvasok és sorozatot nézek. Élet ez egyáltalán? 27/F

2021. jún. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez :')
2021. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. A lényeg, hogy soha nem szabad feladni, és persze valamit tenni is kell a változásért. Nem kell csodákat tenni, csak apróságokat, de azt kitartóan.
2021. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az intelligenciád hiányát megkérdőjelezném. Szerintem értelmes lehetsz. Szintén nincsenek barátaim. Én segédmunkás voltam ennyi idősen. Akkor csajoztam be először (hogy mi lett a vége, azt inkább hagyjuk, nem volt szerencsém). Előtte én sem találtam a helyemet, öngyilkosságot is fontolgattam. Nem árt, ha van valamilyen hobbid. Ha csak egyfolytában azon agyalsz, hogy mi az értelme az életednek, az nem fog jót tenni. Nem véletlenül születtél meg te sem. Igazából az is mindegy, hogy mit dolgozol, ha szereted csinálni. Minimálbéren tengődök, de rájöttem, hogy a pénz nem minden. Én csóróként sem szégyellem magamat. Az pedig, hogy minimálbérből nem nagyon lehet megélni, az nem az én hibám.
2021. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Jobb mint aki gyógyíthatatlan beteg.

Mondjuk én.

2021. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ambícióm (még) van, karrierem talán lesz, de egyébként ugyanígy érzek. Nemsokára végzek villanykaron, barátaim alig, barátnőm sosem volt. Egy átlag napom úgy néz ki mostanában, hogy dolgozom, munka után hazamegyek, nézek pár dokufilmet/sorozatot/udemy kurzust, aztán trollkodom gyakorin, átgörgetem a facebookot, nem meglepődötten tapasztalom, hogy társkeresőkön megint nem húzott senki jobbra, aztán pizsi és alvás.


Fogalmam sincs, hogy mit kéne kezdenem magammal. Másfél éve sem volt, de most így másfél év covid után tényleg szinte semmi társaságom, kilátásom nem maradt.


21F

2021. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Potenciálod van ami megfizethetetlen. Szakember hiány van. Állítólag Pesten egy kőműves havi 600 nettó alatt fel se veszi a telefont...


Nem vagy leszázalékolva és talán adósságod sincs. Talán nem vagy elhízva és talán nincs betegséged sem. Elvileg jó kiindulási alapokkal rendelkezel. Művelődni pedig bármikor bárki tud. Ha érdekel akkor írj és adok linkeket! Mármint hasznos művelődésre nem tanfolyamra vagy munkára.

2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van. Ha nem lennél intelligens, fel sem tetted volna ezt a kérdést. Tökéletes a helyesírásod, sok diplomás - akik "írni is alig tudnak" - elbújhatnak melletted. Kezdj magaddal valamit, pl. tanulj idegen nyelvet. (Az angolban autodidakta módon is el lehet jutni az erősen haladó szintig, közel a középfokú nyelvvizsgához. Saját tapasztalat.) Új kapuk nyílhatnának meg előtted. Fiatal vagy, ez önmagában is csodás dolog...Fel a fejjel! :)
2022. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azért élsz, hogy legyen nőd. Először békélj meg magaddal, a szenvedésen változtass ahogy tudsz, nem fogja megoldani minden problémádat ha lesz valakid.

Ha már kiírtad ezt a kérdést akkor vannak ambícióid változtani

2022. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változott valami?
2022. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!