Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 125...

Mi a véleményetek egy 125 kilós emberről?

Figyelt kérdés

40 körüli nő.

Mit gondoltok róla?


2021. jún. 16. 02:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én szimplán ennyi információból nem vonok le következtetést, úgyhogy semmit. Az ő élete, az ő döntése, ennyi.
2021. jún. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy kövér. Más véleményem nincs róla, ahhoz ismerni kéne.
2021. jún. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda kérdés ez:D
2021. jún. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha meglatok ilyet,semmi kulonos velemenyem.


A testaranyrol:

Amugy meg jocskan elhizott,de ez nem az en bajom. Attol en meg nem fogom utalni vagy ilyesmi.

2021. jún. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. Senkiről nincs véleményem a súlya alapján.
2021. jún. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Ő hordja,nem én .
2021. jún. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Azt gondolom róla, hogy gyenge jellem és ostoba, képtelen változtatni a szokásain, és még segítséget kérni is képtelen, mert a valósággal való szembenézésre is gyenge. Az önreflexiója súlyosan sérült, és valószínűleg egy egész csomó hazugsággal eteti magát.

Meg egy tonna csokival is, persze.

2021. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet belőle akár masodik Tess Holliday. Ő 127 kiló.

Amugy meg magánügye..

2021. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

A, Ha alapbetegség, akkor megértem;

B, Ha érdektelenség, akkor nem értem meg.

2021. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon magas, akkor kissé kövérnek tartom, ha nagyon alacsony, akkor brutálisan elhízottnak tartom, mert lényegében ez az objektív igazság is egyben.

A kövérek nem élnek sokáig, a szívet nagyon megviseli, hogy ekkora testtömeget kell ellátnia, szegény csontvázuk meg ugyanolyan, mint bárki másé, a csontoknak, ízületeknek is cipelniük kell ezt a rettenetes nagy súlyt, tönkremennek. Fáj mindenük, mindig zsibbad mindenük, könnyen elfáradnak, stb.


Elsősorban sajnálom őket, másodsorban támogatnám őket a fogyásban, harmadsorban azt mondom , hogy ők tehetnek róla, ha nem akarnak lefogyni.


Persze, ha az illető szumóbírkozó és ebből él, akkor inkább megértem, de akkor azért jó sok izom is van rajta, nem csupán zsír.

2021. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!