Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bekövetkezne egy zombi...

Ha bekövetkezne egy zombi apokalipszis szerinted túlélnéd?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 12:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Kétesélyes, senki nem tudja neked megmondani, mert sok mindentől függ. Én keresnék kaját, menedéket, de aztán nem tudom az mennyi ideig tartana ki. Csak konzerven nem lehet élni, termeszteni és földet művelni meg nem biztos, hogy tudnék. Aztán attól is függ, hogy hol vannak a zombik, mennyien vannak, hogy lehet elkerülni őket. Nyilván nem dörömböltetném a zenét, és csendben kussolnék, meg se próbálnék egy nagy tömeg zombival kikezdeni. De azért ha el is bújok, kajáért ki kell menni, vagy vadászni (amihez szintén nem értek), és soha nem lehet tudni hol, mennyien támadnak rám. Alapbetegségem is van, amit orvos nélkül nem tudom hogy oldanék meg hosszútávon. Szóval kétesélyes, nem tudom, túlélőktől függ, meg a zombik mennyiségétől, milyenségétől. Tippre egy darabig, pár hétig vagy hónapig húznám, aztán valami hibát követnék el, és vége lenne.
2021. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez attól függ, hogy még is milyen zombikról van szó. :D Mert pl. a Walking Deades zombik, meg a legtöbb sorozatban lassú zombikról van szó, de pl. van a "Train to Busan", ott például rohadt gyorsak a zombik, úgy szerintem kb. 2 másodperc és meghalnék. :D


De a zombik gyorsaságán kívül szerintem az is számít, hogy még is te hol vagy. Szóval ha kint vagy egy tanyán például, akkor nyilván arra kevesebb a zombi, ott könnyebb túlélni (egyedül). De pl. városokban, belvárosokban mászkálni folyton, és egyedül túlélni, az már más. Szóval egyedül túlélni, jó kérdés. Csapatban talán, de egyedül pl. ahogy a kilences válaszoló is írta, ha neked ront egyszerre 5, akkor sok sikert.

2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Hat ha a zombikat tul is elem, az atomeromuvek robbanasaval jaro rovidtavu kovetkezmenyeket nem biztos. :D
2021. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Amennyi Walking Dead-et néztem, simán. :D
2021. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
Kéne mellém egy jó kis Rick Grimes vagy Daryl Dixon és akkor tuti :D
2021. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

Ahhoz, hogy filmbeillő gyorsasággal el tudjon terjedni egy zombivírus, ahhoz mesterségesen kellene végigfertőzni minden nagy várost. Ha Budapest kapna egy ilyen permetet, valószínűleg kapásból nem élném túl.


De ettől elvonatkoztatva, ha még olyan gyors és kitartó zombikról is beszélnénk, mint ami a Z világháborúban, vagy a Train to Busan-ban van, szerintem túlélném. Azzal az egy realitási feltétellel, hogy ezekre a zombikra igenis hat az entrópia törvénye. Ha ezek egyszer kiszáradnak, beindul a rohadás és következésképpen sorba kapják a bokaficamokat, akkor egy zombiapokalipszis hónapok kérdése csupán, annyi ideig pedig egy csomagtartónyi élelemmel neccesen, de ki lehet húzni. A víz lenne a kérdésesebb.

2021. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha 2004-es Dawn Of The Dead-féle "futózombik", akkor az nagyobb kihívás. Bár én is jó futó vagyok. 😀 😎
2021. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen lassan, agyatlanul mászkáló zombik, akkor alighanem igen.
2021. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem igen, mert a zombik lassuak unalmasak. Horogve odajon, de ha arebb setalok, akkor utanna van fel oram, mire ujra utoler. Szoval nem nagy szam, a hetkoznapokban gond nelkul lehetne veluk eggyutt elni.
2021. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem szeretnék velük együtt élni. Fujj. Házat őrizni se jók mert buták.
2021. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!