Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bekövetkezhet egy...

Szerintetek bekövetkezhet egy zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
Pl: valamilyen vírustól. Normális válaszokat várok!!!!

2014. okt. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ezen már én is gondolkoztam.

Szerintem simán lehetséges

2014. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.Komoly tudományos vizsgálatok voltak ennek a vizsgálására.A legfőbb akadálya,hogy aki egyszer meghalt az nem tud feltámadni.A 28 nappal később című filmben látható őrület vírus azonban elméletben lehetséges lenne.A másik nagy paradoxon,hogy egy ilyen zombivá lett gondolkodni képtelen ösztönlény miért csak az élőket támadja?Egymást miért nem?Ha valamilyen csoda folytán mégis kitörne egy ilyen járvány akkor a fertőzöttek az élők fogyatkozásával párhuzamban egymást lennének kénytelenek felfalni ugyanis a mozgásukhoz,létfentartásukhoz mindenképp energia kell amit az ember csak táplálék útján tud bevinni szervezetébe.Egy világméretű zombijárvány pár hónap alatt lecsengene mert a fertőzöttek felfalnák egymást vagy éhen halnának.
2014. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 egymást is megeszik.


Ki tudja. Lehet hogy ebből az ebola históriából is ez lesz.

2014. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól mondjuk én is félek hogy valami globális világjárvány lesz az ebolából aztán olyan lesz mint amilyen a pestis volt.
2014. okt. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!