Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakit aki nehéz időszakból...

Valakit aki nehéz időszakból egyedül állt fel?

Figyelt kérdés
Van valaki aki el tudna látni tanáccsal, a nézeteivel, és tapasztalataival? Egyre nehezen számomra a puszta lét, nem volt könnyű az életem, most sem az, de már sokkal jobb a helyzet. Viszont így is soknak érzem. De élni szeretnék, erősebbnek kellene lennem, tud valaki ebben segíteni?

2021. jún. 16. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat erre en is kivancsi lennek
2021. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bipoláris vagyok, szociofóbiás és pánikbeteg. Elsőre a fogyókúra és a sport segített. Elkezdtem nagyon nehezen barátkozni, és kijárogatni. Lett munkám, bár nem sokáig, 3 hónapot dolgoztam tavaly, de el kellett jönnöm, kezdtem visszaesni. Utána párkapcsolati célokkal is ismerkedni kezdtem. Alakult valami, az is segített egy kicsit. Most hogy mindenen túl vagyok amin akartam változtatni, megint itthon és egyedül, üresnek érzem magam. Egyrészt jól is vagyok, másrészt megint sokszor depizek, és vissza kéne menni kezelésre, mostmár egy pszichiáterhez és gyógyszerezni, de nem tudom mikor veszem rá magam. De most sokkal jobban vagyok, mint pár éve voltam, akkor egyáltalán nem érdekelt senki, napokat feküdtem az ágyban. Valahogy azon változtass apró lépésenként, amiben a fő gondokat látod, nekem ez segített. Minden nap csak egy apró lépés, közeledni más felé, megpróbálni megoldani a problémákat, és hosszútávon jó lesz.
2021. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített Joe De Sena "Spártára fel" című könyve. A Spartan Race-t mutatja be,de nem csak edzésről szól,hanem segít leküzdeni az egyéb életbeli akadályokat is. Így kezdődik,ha kinyitod a könyvet:


"Megalkuvást nem tűrő útmutató az akadályok leküzdéséhez és életed csúcsteljesítményéhez"


Akkor olvastam mikor törött combbal otthon rohadtam az ágyon fél éven keresztül.

2021. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

gyógyszer és pszichoterápia

Azt mondják az okosok.

2021. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy gondolom egyedül álltam fel, de nem féltem segítséget kérni amikor nagyon rosszra fordult a helyzet, ez segített döntéseket hozni, meglépni ezeket és elindulni. 2-es válaszában sok hasznos dolgot ír szerintem a kapcsolatok igenis nagyon fontosak ilyenkor, hogy nyitottak legyünk mások felé és új élményekre, legyen egy hobbi, akármi ami érdekel és abba az irányba el lehet indulni.
2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!