Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki egyedül képtelen létezni?

Figyelt kérdés

Egyedül élő illető, szánom-bánom, de ma már őrjöngtem vele.

Ma is jött kunyerálni valamit, most meg én leszek a rossz, gonosz, mert már azt mondtam, nem.

A környék összes anyókája sajnálja, anyukáskodnak felette, segítik.

Én meg már ismerem jól az illetőt, egy hatalmas teher a környezetére élőkre.

Folyton lóg valakin, az anyja néha látogatja, de munkahelye nincs, mindenhonnan kirúgják.

Ha idegenként ismerném, biztos néha segítenék neki, de úgy éli az életét, úgy van berendezkedve, hogy mindig támaszkodik valakire.

Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy létezhet valaki úgy, főleg itthon, hogy nem bír talpon maradni, küzdeni, megélni.


2021. jún. 8. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már nagyon sok ilyen ember van. Az állandó kényszeres, felesleges telefonálgatás is azért van, mert nem képesek egy percig sem egyedül létezni. A többség olyan mentális állapotban van, hogy azonnal kényszeres telefonálásba kezd ha egyedül marad.
2021. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem, semmilyen testi, mentális problémája nincs az illetőnek.

Csak hogy más, egy idegen fejezze be a nevelését...

Ha valami problémája lenne, megérteném, de így...

2021. jún. 8. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én. Sokmindenben segítségre szorulok.
2021. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akartam megbántani senkit a kérdéssel, gondolom vannak sokan, akik valamilyen okból segítségre szorulnak.

Nagyon nem rájuk gondoltam, hanem csak a szimplán lusta, de életerős emberekre.

2021. jún. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!