Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek a rossz érzések ellen?

Mit tegyek a rossz érzések ellen?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 13 éve házas, két gyerek anyukája. A házasságom, hát mit nem mondjak, nem az igazi, a férjem állandóan dolgozik, ha nem dolgozik a barátaival van, emiatt volt már több veszekedésünk is, próbált rajta változtatni, de nem igazán lett jobb. Igyekszünk mind a ketten, én többet szeretnék vele lenni, vagy négyesben, de ő akkor akar valahova menni inkább, ha jönnek mások is. Én viszont nem igazán érzem magam úgy jól, folyamatosan rossz érzések fognak el, igazából nem is tudom megmagyarázni, hogy mi csak szorít a mellkasom olyankor. Van amikor sikerül jól érezni magam, de van amikor szörnyű az egész. Emiatt már fenntartással kezelek minden összejövetelt. Holnap ballagásra megyünk, és engem már kerülgetnek a rossz érzések, sajnos régen a férjem csúnyán el tudott ázni, egy ilyen bulin talán azért is érzek így, mostanában évente ha két ilyen alkalom van, hogy igyon. Nem tudom mit tegyek a rossz érzések ellen? Már a holnapi nap gondolatára is kiráz a hideg, és különböző események peregnek a szemem előtt, hogy mi lesz, mi fog történni. Mit tegyek?
2021. jún. 17. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Lehet meg fognak téged b... aszni.
2021. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MOndd meg a férjednek, hogy mértékkel igyon, ne járassa le magát és a családot!
2021. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg a pároddal, majd a barátokkal is. Csak megerősítésre van szükséged.
2021. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!