Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok? A többi lent.

Sammy1203 kérdése:

Rossz ember vagyok? A többi lent.

Figyelt kérdés
Rossz ember lennék? Sokszor úgy érzem, igen. De miért? Nem verek állatokat, sem embereket. Gyakran vagyok indulatos, de sosem sértek meg senkit szándékosan. Ha mégis megbántok valaki, bocsánatot kérek. Ha valamit elrontok, ha rosszul mondom, bocsánatot kérek, és elismerem a hibámat. Mégsem érzem magam jónak. Ha iszok,vagy ha csak a családommal vagy a barátságfélét ápoló munkatársaimmal vagyok, gyakran mardosó érzés van bennem, a gyomromban, hogy rossz helyen vagyok, hogy nem tartozom közéjük, nem vagyok elég jó. Ez pedig nem kellemes, de nem tudok tőle szabadulni. Ilyenkor legszívesebben sírnék, és elbújnék, hogy ne lásson senki. Emellett barátaim sem igazán vannak. Ha valakivel levelezni kezdek, néhány email vagy hét után egyszerűen eltűnik. Nem ír többet. Pedig nem szokásom zaklatni az embereket. Miért vagyok ilyen rossz? Miért nem szeret senki sem, még csak baráti szinten sem? Hiába mondják a munkatársaim, hogy szeretnek, kedvelnek, nem tudok hinni nekik. Az egyik pillanatban még igen, de ahogy elfordulok, úgy érzem, csak nevetnek rajtam, a naívságomon, a szerencsétlenségemen. Miért van így?

2015. ápr. 9. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vsgy rossz ember. Sajnos en is igy allok AZ emailes dologgal
2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem sulyos onertekelesi problemaid vannak. Menj el pszichologushoz. Sokat fog segiteni
2015. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak valami lelki nyavalyád van. Lehet be fogsz kattanni! Ne hülyeségeken gondolkozz hanem légy pozitív! Annyi jó dolog van az életben szard már le hogy ki barátod ki nem stb! Legyél talpraesett!
2015. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elm8ndani mit érzel.
2015. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!