Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem?

Mit kéne még tennem?

Figyelt kérdés

Van egy időpontom a fodrászhoz jövőhét péntekre, már múlt héten tisztázódott bennem, hogy nem fogok tudni elmenni aznap, ezért megpróbáltam felhívni, hogy lemondjam az időpontot. Felhívtam 2x, viszont egyszer sem vette fel. Másnap írtam neki messengeren, tegnap néztemy még meg sem nézte. Szóval írtam neki egy SMS-t a tegnapi napon, hogy lemondjam az időpontot, azt nem tudom, hogy megnézte-e nyilván.


Nem tudom mit kéne még tennem, mert lemerem fogadni, hogy nem jutott el hozzá, bárhogy próbálkoztam, hogy szeretném lemondani az időpontot, azt meg nem szeretném, hogy várjon ott rám :D


2021. jún. 17. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én adnék még egy utolsó esélyt a telefonálásnak, azzal az indokkal, hogy nem tudtad, hogy biztosan megkapta e az sms-t meg a messengert, de ha még mindig nem veszi fel, akkor ne legyen lelkiismered furdalásod, te mindent megtettél, hogy szólj.
2021. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
EGy hét mulva lenne az időpontod. Addig csak megnézi a telefonját. Ha meg nem, akkor igy járt...
2021. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!