Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek kellene lennem 26...

Milyennek kellene lennem 26 évesen, úgy érzem eljárt felettem az idő, nem értem hogy szaladt el így 10 év?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én is hasonlóan érzek. Szerintem a mai világban, ha van olyan munkád, amiben jól is érzed magad és a hónap végére nem nullázódsz ki teljesen, és nem vagy nyakig eladósodva, már egy nagy eredmény. Még akkor is, ha ezen kívül csak egy gatyád van.
2021. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
#1 Nos, akkor elég alacsonyra tetted a mércét.
2021. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

26 éves koromra, már 8 éve Münchenben éltem.

Dolgozni mentem ki, még szombaton is dolgoztam.Kollegáim robotnak becéztek.

Ennyi idős koromra már volt félrerakva 50 ezer euróm.

35 évesen jöttem haza, vettem egy szép házat kocsit, meg egy egyetemre beiratkoztam, amit megengedhettem hogy kitanuljak.

Jelenleg egy ehhez a szakmához kapcsolod cégem van, elég jól elvagyok belőle.

2021. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Kivittek "mosogatni"? 😂😂
2021. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekkor elszáll, felnőttnek kellene lenned. Jó lenne tudnod, mit akarsz elérni, és hogyan. Igazából már úton kellene lenned a céljaid felé. Tudnod kéne, miben vagy jó, és kiteljesedni benne. Ilyesmikre gondoltál?
2021. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
4-es, nem mindenki mosogatni jön ki, sokak a szakmájukban maradnak és így helyezkednek el. Fogalmam sincs hogy ki híresztelte el hogy aki kint van az csak piszkos munkát csinál de elég hülye felfogás már bocsánat.
2021. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
18 évesen önerőből nem jutsz ki🤷‍♂️ legalábbis én 18 vagyok, 14 éves korom óta dolgozgatok ahogy az időm engedi, most is csak havi nettó 160-at keresek, ami nem rossz, de arra sem elég hogy magamat fenntartsam nem hogy még elköltözzek...
2021. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szülőkkel élek,130 ezret keresek és érettségim van csak most csinálom a szakmám
2021. jún. 19. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Az 5.ben leírtam egy korrekt választ, de lepontoztak. Mi lett volna szerinted a helyes felelet? Ami tetszik, ami visszaigazolást ad? Vagy megvigasztalgat? Ugyan már.


Én egy szakiskolában is tanítok, hozzád hasonló fiatalokat. Ott is van egy réteg, aki ugyanígy ténfereg.


Aki viszont felnőtt, az már pénzt keres az iskola mellett, kapcsolatokat épít, tervez, kiegészítő szakmát tanul, fejlődik. És belőlük lesznek azok, akik rendes pénzt keresnek majd, akik válogathatnak a munkák között, akik vállalkozók vagy főnökök lesznek egyszer.


Ez a valóság akkor is ha nem tetszik. Ja, és az okosak is bőven eléggé bulisták, csajozósak, lazák, olykor még órára is bejönnek félrészegen -- szóval nem stréber zombik, vagy robotok.


Ebből már értheted, miért illant el az a 10 év: lehet, hogy nem használtad ki elég okosan.


Nem tetszik? Annál rosszabb neked, amikor az orrod előtt a válasz, csak nem látod meg.

2021. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9Hát ez vélemény csak,ez a te hülyeséged
2021. jún. 20. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!