Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek semmi sem jött össze, nincs egzisztenciájuk, nincs párjuk, mégis boldogok?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, aki egy vakvágányra futott életet él. Ugyan van munkahelyem, de nettó 180 ezret keresek, ebből nem is álmodhatok saját lakásról, de még albérletre sem futja. Nincs kocsim sem, busszal járok dolgozni. Mondhatjátok azt hogy keressek jobban fizető munkahelyet...de ezt is nagyon nehezen találtam, büfészakos diplomával ennek is örülni kell. Másik szakmát tanulni se pénzem, se kedvem, se affinitásom jelenleg. Elkezdtem spórolni, de ilyen fizetés mellett lassan haladok. Barátnőm nincs, nem is volt még komoly kapcsolatom, ilyen anyagi helyzettel és kilátásokkal nem is lesz, főleg hogy nem vagyok jóképű - bár adok magamra, igényes vagyok és rendszeresen edzek. Barátaim is alig vannak, nagyon ritkán járok el itthonról. Érzem hogy nem jó így az életem, sokat agyalok azon hogy mi értelme így élni. Tudom hogy változtatni kellene, de annyi téren hogy azt se tudjam mihez kezdjek neki, ráadásul nem is vagyok már valami fiatal. Valaki van még hozzám hasonló helyzetben? Én valahogy mindig mindenhol olyanokkal találkozok, akiknek 30 évesen már saját lakása, kocsija, meg felesége éa gyereke van. Furán is érzem magam köztük, inkább kerülöm a beszélgetést.
2021. jún. 19. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Te egy tipikus doomer vagy. Nem rosszból mondom, sokszor én is érzem magam így. Piacképes diplomám lesz, a különköltözést édesanyámtól meg fogom tudni oldani, viszont olyan menthetetlenül magányosnak és unalmasnak tartom magam, a mostani gyakornoki munkahelyemet pedig utálom. Kb egy utolsó tróger gyári munkásnak használnak.


F

2021. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én spirituálisan és mentálisan mindent elértem, többet is mint azt akartam. Anyagi szinten nos... hát sehol se tartok. 25 vagyok és most érettségiztem. Lesz valami tiedhez hasonló melóm, és annyi. Van egy párom, de csak a gyerek miatt vagyok vele. Nem rossz ember, csak nagyon különbözőek vagyunk, sok területen.

Úgy érzem rendben van az életem. Hogy sínen van, és minden a helyén van. Elfogadtam a tényt, hogy valószínűleg sosem lesz olyan szerelem az életemben, amiben 100%osan szabad lehetek, de hát ez van, ez a bolygó nem erről szól. 😃

2021. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!