Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek sokszor az életben...

Az emberek sokszor az életben elért "dolgok", egzisztencia alapján ítélnek meg?

Figyelt kérdés
Pl. egy normális körülmények között élő pedagógus gyakran leértékelődik az emberek szemében, míg egy csillogó karriert felmutató menedzser sokkal népszerűbb. Az élet mely területén és milyen formában tapasztaltál hasonlót?
2021. febr. 15. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Én mondjuk olyanról hallottam hogy vki párkapcsolat terén azt nézi hogy kinek milyen a végzettsége.
2021. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát nekem az összes ismerősöm ilyen előitéletes f%sz, de én senkit nem nézek le és nem is ítélek semmi miatt senkit, mert én azt mondom előbb járd végig az életútját,nézd meg min kellett eddig keresztülmennie és hányszor bukott el és hányszor állt fel a padlóról és ha majd végigjártad az útját és azt mondod az könnyű volt akkor mondhatsz valamit talán, de addig nem!



Meg amúgy,attól még hogy valaki sokra viszi az életben attól még lehet egy szarházi semmirekellő alak,akinek nincs szíve! Sőt én azt tapasztaltam azok az úgymond elit diplomások lebecsülik azokat akiknek nincs pénze!

Pedig nem a pénz tesz boldoggá hanem az ha valaki feltételnélkül elfogad olyannak amilyen vagy és mindig kiáll érted ha arra van szükséged!

Az ugymond rossz tulajdonságaid ellenére is szeret,sőt azt is szereti benned ami a hibád! Na ilyen egy igazi ember!

2021. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg a végzettség az csak egy papír,de a szíved az te vagy! A benned lévő érzéseket tükrözi mások felé!
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel hogy mi alapján milyen matricát raknak rám. Akkor is megyek tovább
2021. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mo.-n igen.
2021. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!