Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leánybucsus házibulit tartotta...

Leánybucsus házibulit tartottam, most reggel arra ébredtem, hogy telibe van sz..va a wc, mindenki alszik, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Tehát valaki felkelt hajnalban és elintézte a vécét. Jó nagy adag kula a budiban, az ülőke is lesz*rva, wc papírguriga a földön. Ami csak azért roppant gáz, mert apumnak a háza. És nyilván ha megkérdezem ki volt, mindenki lapítani fog. Nekem meg nincs gusztusom takarítani másnak a mocskát.


10-en voltunk összesen, szóval nehéz lenne kideríteni. És nem volt senki nagyon olyan aki rosszul nézett volna ki lefekvésnél. Mit tennétek a helyemben?



2021. jún. 20. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Megválogatnám a barátaimat a jövőben...


Most meg mikor felkelt mindenki elmondanám, hogy ha senki nem vállalja magára, és nem takarít össze maga után, akkor mindenkit ekkora trógernak gondolok és nem tartok tovább igényt egyikük barátságára sem

2021. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok, valaki teleürítette a wc-t, annak ki kellene takarítani, most, mielőtt 10 ember nézi meg egyszerre".

Ha nem lesz jelentkező, bizony magadnak kell megcsinálnod, mert a tietek a ház, nem kényszerítheted senkire. Így már legalább tudod, hogy a barinők között van egy igénytelen, hisz azt írod, hogy nem voltak bebas*va.

2021. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Házibulik ilyennel és durvábbal járnak. Még mindig jobb mint ujra kellene festeni szobát konyhát mint anno cimbi bulija után.
2021. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

"Mit tennétek a helyemben?"

Azonnal, egy hang nélkül kitakarítanám. Pont.

2021. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval addig hagyod ott bűzölögni, amíg mi itt valamilyen konszenzusra jutunk?

Én biztos, hogy nem hagynám szó nélkül, ez annyira gáz. De ha nem jelentkezik senki, hogy "besegít", akkor kénytelen lennék megcsinálni.

Azt azért hozzátenném, hogy egyszer telehánytam mindent, és nem is emlékeztem rá másnap. Hetekkel később kezdtek beugrani emlékképek. Pedig nem vagyok alkesz.

2021. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#4-nek igaza van. Kiégek, hogy valaki képes kiírni a kérdést, és megvárni a választ, miközben a kula erjed a budiban. XD
2021. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A teleszart budi még egy lights dolog, de amikor eldugott rókákkal találkozol...

Amúgy ha már együtt buliztatok, akkor együtt is szoktak rendet tenni, legalábbis is ahány leánybucsúban voltam nem hagytunk magunk után romhalmazt, már csak azért sem, mert barátnők vagyunk és fordítva is jólesik.

2021. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Természetesen a kakit lehúztam, volt annyi eszem mert mikor beléptem először is felfordult a belem a szagtól ami fogadott, ha mar a delikvens nem volt rá képes dolga végeztével lehúzni, az ülőkéről viszont nem vagyok hajlandó letörölni én azt, ami mellé ment.
2021. jún. 20. 10:50
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor majd Édesapád letakarítja - végül is ő nevelt ilyen szart.
2021. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igényes barátnőid vannak.
2021. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!