Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Első együtt töltött reggel...

Első együtt töltött reggel mit csinálnátok neki reggelire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Lány vagyok)

Minden téren első alkalom lesz, szülők nyaralnak a ház üres, itt tölti a hétvégét mind2en tudjuk mi lesz a vége.

Sosem aludtunk még együtt sem, teszem azt egy buli után akármi.

Mivel nálam leszünk (tudom, hogy a férfi dolga) mégis én szeretném valami finommal meglepni, imádok sütni főzni amúgy is, őt meg pláne.. :D

Sok minden felötlött, tapasztalatok, vagy praktikák? :D

Igazi "talpasparasztlegény" jókora túlzással :D De nem az a városi páwa aki csak müzlit eszik reggelire vagy egy mekit.. :D

Akár linkelt receptek, akármi :)

(Nem nem lusta vagyok én is nézelődök de személyes tapasztalatok mindig jobbak).

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2015. aug. 5. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

De cuki vagy :)

Valami olyat csinálj, ami gyorsan kész, hogy tudjatok még lustálkodni. Én megkérdezném, mit szokott enni reggelire.

De nem cifráznám, piritós, tükörtojás, szalonna. Ezt melyik pasi nem szereti?


23/L

2015. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy sajnos cukorbeteg, mindenképp átakarom lustálkodni az egész hétvégét, bár én a piritóst rozskenyérből még jobban is szeretem, látod ez eddig eszembe sem jutott :D

Alakul a kép :D szintén 23/l, mielőtt valaki beszólna nem a tinihormonok repkednek :)

2015. aug. 5. 21:14
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Süssél neki szalonnát. Egy brutális nagy dugás után én mindenféleképpen annak örülnék a legjobban. Amelyik csaj szalonnát süt reggelire, az megtartós.
2015. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Rántottát.
2015. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Vmi tojásos kaja esetleg? Pl. tükörtojást lehet ötletes formában tálalni, pl. pritaminpaprikából vágni egy szeletet és abba ütni bele a tojást és akkor olyan alakú lesz: [link]


Esetleg sok ilyen, mellé bakonszalonna megsütve, paradicsom mellé + sajt.

Én vmi ilyesmit tudok elképzelni, mert én nem tudok olyan sokat enni hirtelen felkelés után.

(és a szex is jó ötlet szerintem, az én barátom reggel szereti a legjobban csinálni, mert állítása szerint akkor a legfittebb, szóval utána a kaja is tökéletes:))

2015. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tojásos lecsó, kolbásszal vagy virslivel,citromos tea.
2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Fullos rántottát, szalonnával, hagymával, tejjel vagy teával.
2015. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=lclhzwuvxNw


Szerintem ez szuper lenne


https://www.youtube.com/watch?v=P0A3XfYqe8Y

Szív alakba is rakhatod


Én nem vagyok egy nagy főzőmester de egyszer már elkészítettem a páromnak :) nagyon tetszett neki :)

2015. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Én egy sonkás-majonézes-tojásos szendvicsnek örülnék legjobban, vagy banános mogyoróvajas szendvicsnek.

27F

2015. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ha cukorbeteg, akkor meg ne pirítsd a kenyeret, mert az csak felgyorsítja és rosszul lesz tőle
2015. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!