Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegek zavarnak, vagy a...

A melegek zavarnak, vagy a meleghiszti?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mostmár hányan vannak akik ténylegesen homofóbok, és hányan, akiket csak az ekörül forgó hisztit unja. Unom már, hogy én, aki a melegeket elfogadja, de a feltűnősködésüket nem, homofóbnak vagyok titulálva.
2021. jún. 20. 18:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként nekem már herótom van a meleghisztiből.


Alapból sem érdekelnek a melegeket,nem érdekel ha két férfi csókolozok.


De ez már nagyon sok!

2021. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

#10

Lóf@szt :D inkább provokáló melegek. Pl: "miért nem fogadod el a melegeket?" és társaik.

Pont ezért írtam ki ezt a kérdést mert rohadtul unom, hogy a buta emberek azt hiszik, a legtöbb embernek a melegekkel van baja, miközben nem, hanem az lmbtq meg a pride stb ami zavaró és felesleges... Látod, még a normális meleg embereknek is :)

2021. jún. 20. 18:27
 13/36 anonim ***** válasza:
48%
Majd ha a gyereked közli, hogy meleg akkor derül ki mennyire is vagy elfogadó.
2021. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem zavar. Heteró vagyok, engem nem érint a dolog. Boldog, tartalmas életem van, így nem másokéval foglalkozom, tényleg semmilyen hatással nincsenek rám a melegek, se a "meleghiszti", jelentsen a szó akármit is.
2021. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#13

Istenem hogy mindig ezzel jöttök... Szánalmas :D semmi sem fog változni ha a gyerekem meleg lesz, a meleghisztitől ugyanúgy hányni fogok, a gyerekemet meg ugyanúgy szeretni. Miért is kéne máshogy viszonyulnom hozzá, attól hogy meleg meséld már el nekem?

2021. jún. 20. 18:29
 16/36 anonim ***** válasza:
43%

#15

A gyerekedtől is hányni fogsz, ha felháborodik mások homofóbiáján?

2021. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a szavazásból, a legtöbb embert mégsem a melegek zavarják :) nahááát milyen fura :) látjátok szivárványosok, lehet csendben maradni, mert senkit se kell meggyőzni, hogy fogadjon el titeket, el vagytok fogadva, csak a vonulgatásotok nem
2021. jún. 20. 18:32
 18/36 A kérdező kommentje:

#16

Nem, mert homofóbnak lenni nem szép dolog :)

2021. jún. 20. 18:33
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
12.na jó hogy nem veszed egy címszó alá az összes meleget mert én az vagyok (pontosabban leszbikus) de sosem provokáltam és tettem fel kérdést sőt inkább a csendben kérdést nézegető típus vagyok :D én nem mutogatom magam, szivárványokat se hordok, pridera sejárok a tömegfóbiám miatt...szóval élőben senki nem mondaná meg rólam hogy az vagyok. engem a hetero párok se zavarnak csak akkor ha nyilvános közhelyeken fajtalankondak (ahogy a tények szokta mondani a szexet :D)
2021. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#19

Teljesen jogos amit írsz. Nem akartam általánosítani, de írtam is, hogy bárcsak több ilyen normális ember lenne, mint az első válaszoló. Mostmár ketten vagytok :D

2021. jún. 20. 18:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!