Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegek zavarnak, vagy a...

A melegek zavarnak, vagy a meleghiszti?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mostmár hányan vannak akik ténylegesen homofóbok, és hányan, akiket csak az ekörül forgó hisztit unja. Unom már, hogy én, aki a melegeket elfogadja, de a feltűnősködésüket nem, homofóbnak vagyok titulálva.
2021. jún. 20. 18:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%

Magyarországon ilyen kérdést ne tegyél fel, mert neked ugrik mindenki, az egész országot irritálja ez sajnos.

(1-es vagyok ;))

2021. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

#17


Én is úgy látom, hogy el vagyok fogadva melegként. Ja, nem. Valójában boldogtalan vagyok; nem lehet párom, mert a család megvetne érte. Családon belül is hallottam már olyan véleményt, hogy "én elfogadom a far.túrókat, csak ne az utcán csinálják". Ezenkívül a munkahelyemen a főnököm is hasonló állásponton van, azaz ott se vállalhatom fel magam.

2021. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Na amúgy a heteró pároktól hányok amikor nyalják falják egymást.
2021. jún. 20. 18:38
 24/36 A kérdező kommentje:

#22

Elég baj az. Szerencsétlen helyzet, a legtöbb család nem ilyen.. remélem boldog lehetsz majd egyszer olyan emberrel, akit szeretsz!

2021. jún. 20. 18:40
 25/36 anonim ***** válasza:
76%
De, a legtöbb család ilyen. Jobb esetben csak magukban gondolnak degeneráltnak, és nem tagadnak ki.
2021. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
23.na attól énis főleg néha tömegközlekedésen volt hogy negyed óráig hallgatnom kellet a folyamatos cuppantásokat és néha láttam hogy a pasi belemarkolt a csaj seggébe szinte nem is zavartatták magukat és már konkrétan idegesített a cuppantás hangja. Máskor meg tényekben mondták hogy eg ypár nem bírt magával és egy JÁTSZÓTÉREn gyerekek mellett dugaszoltak úgy hogy mások is voltak arra fele na az ilyenektől tényleg én is hányok. nincs bajom ha egy pár illő komfortok között nyilványítja meg a szerelmét ugyanez vonatkozik a meleg párokra is de ez azért túlzás szeirntem..
2021. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

#25

A legtöbb család nem ilyen. Honnan veszed, hogy a legtöbb ilyen? Mert hallottál egy két esetről? Tudod mennyiről nem hallasz, ahol normálisak a családtagok?

2021. jún. 20. 19:26
 28/36 anonim ***** válasza:
86%

" Unom már, hogy én, aki a melegeket elfogadja, de a feltűnősködésüket nem,"


Én a Pride-ot leszámítva soha, egyetlen egyszer sem láttam, hogy feltűnősködtek volna a melegek, heteró párokat viszont annál többször.

2021. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondanám hogy zavar, de feltűnt hogy sokkal intenzívebb lett az egész mozgalom.
2021. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatom a melegeket önmagában, de az értelmetlen hivalkodó meleghisztit NEM
2021. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!