Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegek zavarnak, vagy a...

A melegek zavarnak, vagy a meleghiszti?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mostmár hányan vannak akik ténylegesen homofóbok, és hányan, akiket csak az ekörül forgó hisztit unja. Unom már, hogy én, aki a melegeket elfogadja, de a feltűnősködésüket nem, homofóbnak vagyok titulálva.
2021. jún. 20. 18:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%

28.dettó.

több heteró párt láttam feltűnősködni mint meleget alapból..

2021. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az emberek nagyrészét nem a más emberek elfogadása okozza, hanem az hogy a csapból is ez folyik, és mindennap hallgatni kell, és értesülni róla. Semmi bajom senkivel, de igen nagyon idegesítő, hogyha ezt leírom, hogy unalmas hogy a csapból is ez folyik, akkor homofób náci vagyok. Túl érzékenyek az emberek, és ez itt a fő probléma. Én magam is egy érzékeny alkat vagyok, de nem szarom össze magam mások véleményétől, főleg ha nem is ismerem az illetőt. Magyarország egy átlagban konzervatív ország sokan nem fogadják ez olyan szívélyesen, és ezt is el kell tudni fogadni. Ha azt akarod, hogy valaki elfogadjon úgy, ahogy vagy neked is el kell tudnod fogadnod mások véleményét, még ha az veled szembe megy. Itt az a fő probléma, hogy az emberek nagy többsége meg van arról győződve, hogy ami az ő véleménye az a tömör igazság, és csak fekete-fehér minden, hát nagyon nem. Szóval részemről legyen meleg valaki, vagy transz vagy bármi, de a folyamatos propagálást, és az érzékeny nyafogást felejtsük már el, mert teljesen az ellentétes irányba mozdítja meg, mint amit el akarnak ezzel érni. Legalább is nálam, és az ismerősi/barátiköröm 95%-nál is. Gondolom sok helyen sincs másképp.
2021. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

"Szóval részemről legyen meleg valaki, vagy transz vagy bármi, de a folyamatos propagálást, és az érzékeny nyafogást felejtsük már el, mert teljesen az ellentétes irányba mozdítja meg, mint amit el akarnak ezzel érni"


Ez pontosan így van!

2021. jún. 30. 20:37
 34/36 anonim ***** válasza:
47%
De mint látod kérdező az ember leír egy konkrét véleményt, amivel sokan mások így vannak, mert hidd el nem 1 emberrel beszélgettem már erről, és ok nélkül leszavazzák érdemi vitát nem kezdenek, mert vagy nem tudnának érvelni, vagy csak besértődnek, és nye itt egy -1-es értékelés. Ezért rossz bárhova véleményedet kinyilvánítod elmondod, hogy semmi bajod velük, és teljesen rendben vagy, de unalmas, hogy minden erről szól, és bumm lepontoznak :D szánalmasan gyerekes. Egy büszke meleg,transz egyéb szexualitású ember amúgy is ritkán áll be ezek mögé, mert ő csak szeretne a saját nyugalmába élni, és nem felhajtást csinálni. Ez csak feltűnési viszketegség semmi több. Jó lepontozgatást oviba úgyis megszokás.
2021. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem értem egyébként őket. Hiszen azt hajtogatják, hogy fogadjuk el őket, ezt szeretnék. És mi meg is tesszük, elfogadjuk, soha nem bántottam és nem is fogok senkit azért, mert meleg. De ez mégse elég nekik. Mit akarnak még?
2021. jún. 30. 22:00
 36/36 A kérdező kommentje:
Ja persze tudom, házasodni meg gyereket örökbefogadni, ilyenek. Ezzel se lenne gond. De ezt vajon miért úgy akarják elérni, hogy tangában rázzák magukat a prideon? 🤷‍♀️
2021. jún. 30. 22:02
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!