Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furanak tarthatott? L

Furanak tarthatott? L

Figyelt kérdés

Kerdezett tolem valaki vmit, aki amugy elegge bejon. Es full zavarba jottem, mert nem szamitottam hogy engem fog kerdezni, aztan ahelyett hogy mondtam volna hogy "igen" csak bologattam egyet de azt sem rogton hanem kb 1 masodpercre lefagytam es csak neztem. Es lehet tulreagalom, de annyira gaz erre visszaemlekezni, meg akkor is annak ereztem. Utana mondjuk mosolygott ram, ugyhogy nem tudom. Lehet, hogy neki is feltunt hogy zavarban voltam, vagy most furanak tarthat hogy ennyitol zavarba jovok?

Velemeny?


2021. jún. 20. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Egy hasonlóan mindent túlgondoló, magát folyton gáznak tartó sorstárstól egy jó tanács: Az emberek korántsem figyelnek ránk annyira, amennyire azt hisszük, nem túl jó az emlékező képességük sem és legfőképp a legtöbbször nem úgy élnek meg helyzeteket, látnak minket, ahogy mi azt hisszük. Szóval valószínűleg vagy fel se tűnt neki, vagy ha igen akkor sem valószínű, hogy zavarta vagy gáznak tartotta, erre utal pluszba a mosoly is, szóval nyugi:))
2021. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy elvezte, hogy zavarba jottel tole, vagyis tetszik neked.
2021. jún. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem túlreagálod. Sőt... lehet, hogy inkább tettszett is neki, hogy ilyen vagy mellette.
2021. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi férfiak kifejezetten szexinek tartjuk ha a megszólított nő zavarba jön, szóval emiatt Nr aggódj.


A ravaszabb nők épp emiatt inkább eljátsszák azt, hogy zavarban vannak, nemhogy leplezni próbálnák:)

dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!