Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Harry Potter sokkal tovább is tarthatott volna?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan, mintha akármennyi részt beszúrhattak volna a Halál Ereklyéi elé, nem lett volna szükségszerű már végezni. Lehet a szerző nem akarta a végtelenségig írni?

2020. máj. 30. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont tökéletesen hosszú. Nem unod meg, és minden rész pont annyival felnőttebb az előzőnél, hogy a végére "felnőtté" váljon a könyv.
2020. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így volt jó.
2020. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 részt még be lehetett volna szúrni, de felesleges lett volna túl sokáig nyújtani. Ellenben az univerzumot lehet tovább építeni (lásd Star Wars pl.) és örülök hogy ilyen törekvések vannak is mostanság.
2020. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevesen érzik úgy, mint te. Ahogy előttem írták: ez pont jó. Őszintén szólva miután elolvastam, bennem volt olyasmi, hogy "Miért van vége? Én még olvasni szeretném!", de mostmár túltettem magam rajta. :)


Amúgy meg nem tudom mit szeretett volna a szerző, de biztos szeretne még foglalkozni a Harry Potter könyvekkel, mert vannak már új, kiegészítő részek és a "Legendás állatok és megfigyelésük" című filmeknek is részben ő írja a forgatókönyvét.

2020. jún. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!