Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tarthatott ilyen rövid...

Miért tarthatott ilyen rövid ideig a termékeny nyák? Mellfeszülés, -fájdalom.

Figyelt kérdés

Sziasztok, párommal 2 naponta vagyunk együtt, hogy sikerüljön a baba :)

A termékeny napjaim naptár szerint krémes nyákkal kezdődtek. Most van elvileg a naptár szerinti ovulációm, reggel volt nyúlós tojásfehérje-szerű nyákom, most meg ismét a fehérebb színű krémesebb és nem nyúlós nyákom. Lehet hogy sikeres a megtermékenyülésem és így a nyák se marad napokra tojásfehérjés?

Melleim nagyon érzékenyek, 2 napja huzamosabb ideig ilyen belenyilaló fájdalmat éreztem a bal cicimbe.

Olvasgattam hogy sok nőnek itt napokig tart ez a nyúlós halmazállapotú nyák, nekem rövid ideig és kevés. Amúgy se vagyok az a nedves típus, inkább száraz és síkosítóval élvezhető csak. Igyekszünk a termékeny ciklus napomon nyálat használni vagy türelmes előjátékkal előrébb jutni. A mensim se sok. Augusztus óta szedek folsavat, és 2 hete e vitamint.

Úgy gondolom tényleg megteszünk mindent a siker érdekében.

Hogy gondoljátok??

Első baba lenne, külföldön élünk, 27 évesek vagyunk.



2018. dec. 23. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túlpörgöd ezt a témát. Nekem pl egy napig se szokott lenni a tojásfehérje folyás, max napközben 1-2x ürül egy nagyobb mennyiség. De pl akkor mikor összejött a babánk csak fürdésnél vettem észre, hogy picit más állagú cucc van odalent, mert még a bugyimban sem volt nyoma és mégis simán baba lett belőle.

Nem minden ciklus egyforma, hiszen bármi külső tényező bele tud kavarni.

2018. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!