Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek a Zshow Time-nak mire...

Ennek a Zshow Time-nak mire fel van olyan sok rajongója?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ismeritek. Egy tenyérbemászó figura. Engem nem zavar, hogyha valaki homoszexuális, de ezt csinálja a négy fal között. Ő nem ott csinálja, nyíltan, felvállaltan meleg és olyan provokatív, irritáló, tenyérbemászó stílusa van, hogy az nem igaz. Mindenkibe beleáll, azt hiszi magáról, hogy neki mindig igaza van és mindenkinek megmondhatja a magáét.

Az elmúlt időkben eléggé felkapott lett és sokan követik, szinte mindenhol őt látni a Youtube-on.



2021. jún. 21. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért túlzásba sem viszi...:) Ha betámadják megvédi magát, ebben nem látok semmi rosszat, ahogy elmondja a gondolatait, abban sem. Nem alpárian, hanem intellingensen kommunikál és általában meggyőzően érvel. Szerintem nem kényszeríti senkire sem az álláspontját amúgy.
2021. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Igen, ha őt támadják be, akkor megvédi magát és előadja a mimózát, a sértettet, de ő meg undorító stílusban provokál másokat és két lábbal bele olyan emberekbe akikkel nem ért egyet.
2021. jún. 21. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
“ Engem nem zavar, hogyha valaki homoszexuális, de ezt csinálja a négy fal között.” Eddig olvastam.😂
2021. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg kicsit idegesítő figura számomra is, én már letiltottam a csatornáját így nem fogja ajánlani a youtube, te is tegyél így.


A homosexualitását illetően nem értek veled egyet, ha akarja a videóiban mondhatja, ha akarja kiírhatja bárhová, tehát nem kötelezheted arra "hogy csinála a négy fal között".

2021. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 Figyeld, én így látom, nem foglak úgy sem meggyőzni, nem is akarlak. 🤷
2021. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De miért, mi a baj ezzel? Mi közünk van nekünk ahhoz, hogy melyik nemhez vonzódik? Ráadásul olyan irritálóan beszél, gesztikulál, hogy az embernek kinyílik a bicska a zsebében. Miért kell provokálni az embereket?
2021. jún. 21. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6


Semmi, de nem is kötelező nézned, van a ytn egy olyan funkció hogy letudod tiltani a csatornáját :D

2021. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen letiltanék egy két csatornát, nem tudom, hogy azokat miért dobálja fel állandóan, mert ha elindul, akkor is leállítom. Hogy lehet ezt letiltani?

Régebben néztem a zsoshowt, volt néhány érdekes interjú. Tényleg van neki egy egyéni stílusa, ami sok embert megragad. Néhány dologban egyet is értek vele, de már egyre kevésbé szimpatikus, ahogy jobban kiismertem.

2021. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi erővel mi közünk van ahhoz, hogy bárki melyik nemhez vonzódik? Kit érdekel, hogy ki kivel van és mit talál vonzónak? Minek kell bejelenteni, ha valaki házasodik? Mi közünk van nekünk ahhoz, hogy kit visznek a hálószobába? Minek jelzi sok nő a házasság után a megváltoztatással, hogy ők heterók*? Miért fogják meg egymás kezét férfiak és nők nyilvános helyen? Miért nyomják a képembe, hogy ők kivel szexelnek? A babaváró terhes fotózásokkal meg egyenesen ordítják nekünk, hogy a férfi belelőtte a spermáját a nőbe! Elfogadható ez? 🤷‍♂️


*Vagy biszex.

2021. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy nekem a zsidókkal nincs az ég világon semmi bajon, csak maradjanak a négy fal között és ne mondják el, hogy zsidók amikor kijönnek. Csodálkoznak az antiszemitizmuson, miközben provokálnak minket - rendes embereket - azzal, hogy hangoztatják, hogy zsidók. Senki se bántaná őket, ha nem tudnánk róluk, hogy azok!
2021. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!