Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy szivárványosra akarták megcsinálni a müncheni stadiont a pride alkalmából? És, hogy néhányan könyörögnek azért, hogy szivárványos mezt viseljenek a játékosok?

Figyelt kérdés
Liberális vagyok és kiállok a melegek mellett teljes mértékben😊De szerintem ez már túlzás és egy erőszakos fellépés. A sport nem erről szól.
2021. jún. 22. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Olyan országban, ahol a magyar-francia meccsen még mindig huhogunk Mbappénak meg Kanté-nak, ott szerintem hagyjuk a szivárványt meg bármiféle elfogadást.

Siralom.

2021. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
12, még az UEFA is megállapította hogy NEM volt rasszizmus, csak Mbappéék nem tudtak mást mondani, mert csak nem mondhatják hogy "hát, jók voltak a magyarok".
2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

A huhogás nem rasszizmus?

OK....

2021. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

13as, jogos, írtsuk ki a baglyokat!


Szerinted a másik csapat huhogása RASSZIZMUS?! Akkor nem lenne Négó az egyik legkedveltebb magyar játékos...


Idióta.. 🤦‍♂️

2021. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

Nyilván én vagyok az idióta. A huhogás rasszizmus, igen.

Attól, hogy a saját csapatukban Négónak szíveskednek elnézni, hogy színesbőrű, az nem jelenti azt, hogy Nbappénak huhogni nem rasszizmus.

A magyarok amúgy is a nagy elfogadásról híresek mind bőrszín, mind szexualitás tekintetében... ja nem.

2021. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

#9


1. Persze nem mindenki, de még így is a társadalomnak is egy elég jelentős része.


2. Nem tudom, ha valakit ennyivel provokálni lehet hogy szivárványt kell néznie akkor vele sincs minden rendben. Nincs egyensúlyban a két oldal. Nem ölhetsz meg valakit azért mert rálépett a lábadra.


3. De nem kell senkit a másik felé helyezni, egyenlőségről és elfogadásról van szó. Amúgy sem az összes heteróval van a gond, hanem azokkal akik nem tudják elfogadni a melegeket. Olyat meg még többet láttunk hogy a többség nyomja el a kisebbséget, tehát nem értem a példát.

2021. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!