Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesled, hogy a müncheni...

Helyesled, hogy a müncheni meccsen szivárványos stadionnal várhatják a magyarokat?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 19. 07:16
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
53 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
A b_zipropaganda minden formáját ellenzem.
2021. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk meg horogkeresztes és nyilaskeresztes zászlókkal kéne köszönteni a libsi németeket.
2021. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Édes istenem, ha ez lenne a legnagyobb bajom...
2021. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

"Édes istenem, ha ez lenne a legnagyobb bajom..."


Elcukrozta az asszony a pörköltet?

2021. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem! Se a szélsőbalos-internacionalista Klaus Schwab féle globalisták, meg a setét ződek, akik ilyen 0 bites Greenpeace hasonmások akik mindenféle CO2 adót, meg repülőadót, ja meg vannak a másik szélsőbal akik hisztiznek a túlnépesedés miatt, akkor lehet levegő adó is, vagy nem lehet gyerekem vagy csak 1, na az ilyrnekből nem kérünk! se a szélsőjobb...
2021. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

9: ez igaz, hogy a leszbikusok ellen a homofóbok sem szoktak nagyon tiltakozni :)


Egyébként a homofóbok nagy része férfi? A nőket gondolom kevésbé zavarja a látvány, ha két férfi csókolózik. (Csak feltételezem, én férfi vagyok, és engem zavar, ha ilyet látok. :)

2021. jún. 19. 07:53
 7/28 anonim válasza:
62%
szerintem azok akik nem kérdőjelezik meg titokban a szexualitásuk, nem homofóbok. az összes olyan ismerősömről, aki nagyon durván a melegség ellen volt, pár év/hónap múlva kiderült, hogy meleg. észrevételem alapján a homofóbok saját magukkal nincsenek jóban, máskülönben mások boldogsága nem zavarná őket :)
2021. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%

#10

Peti, te vagy az?

2021. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

A gyakori kérdések is a homokosok oldalán van?


Törlik az összes normális választ.


Csak a végén nehogy bepereljem az oldalt...

2021. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Függetlenül a konkrét témától: vagy futballozzunk, vagy politizáljunk! Nem emberek kiirtásáról van szó.
2021. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!