Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megelőzhető lehetett volna a...

Megelőzhető lehetett volna a szegedi kettős gyilkosság?

Figyelt kérdés

Egy okos, gazdag gyógyszerész férfi megölte a reménytelen szerelmét és annak párját szombat este.

A férfi szándékosan a szomszédba költözött,hogy láthassa plátói szerelmét, majd kivégezte mindkettőt.

A nőt még meg is erőszakolta.:/


Ennyire be lehet kattani a reménytelen szerelembe?


Nekem is voltak plátói szerelmeim, mégsem tennék ilyet. Sőt tuti nem költöznék a szomszédba.


A gyilkosnak szép élete lehetett volna. Még a doktorija is megvolt, amit rohadt nehéz megszerezni. Pénz is volt, szerintem nem nézett ki rosszul sem, mégis agyilag ezek szerint nem volt normális.

Szerintetek?


Mindenesetre nyugodjon békében mindhárom fiatal!



2021. jún. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
83%
Milyen mindhárom nyugodjon? A gyilkos csak nem fog békében nyugodni.
2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy írtad, mert nem volt normális. Mentális egészséget nem garantál egy diploma. Én csak a párnak kívánom azt, hogy nyugodjon békében, az elkövetőnek nem. L.szarom, hogy beteg volt fejben, lett volna pénze kezeltetnie magát.
2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tipikusan olyan gyilkosság, amely nem megelőzhető, ilyen típusú gyilkosságok sajnos mindig lesznek.
2021. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
#1 Túlságosan jóindulatú vagyok tudom. Még a gyilkost is sajnálom, hogy mentális beteg volt.
2021. jún. 22. 13:35
 5/81 anonim ***** válasza:
74%
És? Más is beteg, kezeltesse magát! Nem szégyen az, de ilyet művelni az! Senkinek sem habostorta az élete...
2021. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
Vannak mentális beteg ismerőseim és teljesen másképp jár az agyuk, nagyon szenvednek ők is, és miattuk a többiek is.:(
2021. jún. 22. 13:36
 7/81 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy undorító amit tett.
2021. jún. 22. 13:36
 8/81 anonim ***** válasza:
93%

Kár, hogy BB anno gyáva volt ahhoz, hogy megölje magát.


Én a srácot nem tudom sajnálni, a családját viszont nagyon, pokol lesz az életük. És az lesz a két halott fiatal családjáé is :(

2021. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

Visszavonom amit írtam.

A két fiatalt sajnálom csak.

2021. jún. 22. 13:38
 10/81 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező... Minden mentális betegség más, nem minden mentális beteg agya jár ugyanúgy, én is járok pszichológushoz. Akkor sem lehet ilyet tenni, csávókám pedig beszámítható volt jó eséllyel. Mindenkinek meg van a maga keresztje, ilyenre senki nincs feljogosítva! Forgolódjon csak a sírjában...
2021. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!