Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltásellenes emberek...

Az oltásellenes emberek elítélik a beoltott embereket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 13:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
25%

"a rövidtávú mellékhatásokat csak menetközben ismerték fel a hozzáértők"

Mire gondolsz? Forrás?

2021. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%

#11

Például: vérrög, szívizom gyulladás, ízületi fájdalmak.

De az vajon miért van hogy sokaknál hónapokkal később is vannak mellékhatások?

Azt is mondták régebben hogy csak nagyon enyhe mellékhatások lehetnek, hasonlók mint gyerekkorunkban. De ma már tudjuk hogy akár súlyosabb mellékhatások is lehetnek.

2021. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem. És azzal sem értek egyet, hogy sok ember szemében az oltatlan=oltásellenes, holott ez nem így van. Oltásellenesnek nem mondanám magam, de nem vagyok beoltva és nem is akarom. Ennek ellenére, ha valaki beoltatja magát, nincs vele bajom, nem beszélem le, nem akarom meggyőzni arról, hogy ne tegye, nem nézem hülyének.

Én fordítva tapasztalom ezt, hogy sok oltottnak (tisztelet a kivételnek!) az oltás után akkora arca lesz, hogy az hihetetlen és felsőbbrendűnek tartják magukat. Senkitől nem kérdezem meg, hogy be van-e oltva, nem érdekel, azt sem tudom, egyeseknek miért kell ezt a facebookra kirakni meg ilyen "vaccinated" profilképet beállítani. Nem ez alapján ítélek meg embereket.

Engem amúgy annyira idegesít és elszomorít, amit egyes emberek művelni képesek oltás témában. Példa erre az, ami anyukám cégénél megy. A kollégái többsége már be vannak oltva, az első adagot már szinte mindenki megkapta. Anyukám nincs beoltva, egyelőre nem kéri, egyébként nagyrészt még otthonról dolgozik, heti 2-szer szokott bemenni. Amikor bemegy, akkor is gyalog megy, elég nagy az iroda, maximum 2-en ülnek egy hatalmas szobában, maszk van rajtuk, ha egymással találkoznak és anyám minden 3. nap teszteli magát (Ausztriában lakunk, itt jár ingyenes teszt, amit otthon meg lehet csinálni), tehát úgy megy be az irodába, hogy negatív. De hallja a kollégáit arról beszélni, hogy mennyire utálják az oltáselleneseket, meg hogy majd azok fogják bevinni a vírust az irodába, akik nincsenek beoltva. Biztos anyám a potenciális veszély... Istenem. Az egyik kolléganője a múltkor nagyon nagy arccal ment be, hogy ő megkapta az oltást, már nem is kell neki a maszk, ő már védett, erre pozitív lett a tesztje, ami egy nap múlva kiderült kiderült, hogy hibás, mert csináltatott újat és az negatív lett, de szerintem a nagyképűsködése után meg is érdemelte volna.

2021. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
36%

Jellemző oltatlanok halálnyugi én toleráns vagyok"- jelmezbe bújtatott egocentrikus hozzáállása.

A bohóckodást említő valaki, meg nézzen tükörbe, mert nem oltott teszi azt, amit ő.

És a kérdésre a válasz: igen, elítélik őket azzal, hogy tovább éltetik a vírust.

És még büszkék is magukra:)

2021. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
7%
🤦‍♂️🤦‍♂️Ez fájt
2021. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
56%

14 Tovább éltetik? Ezt kifejtenéd kérlek? :D Ja mert a beoltott nem kaphatja el.. Jaja..

Ráadásul azt is mondják egyes szakértők, hogy már nem lesz negyedik hullám. Van amelyik a beoltatlanokra fogva azt mondja lehet, hogy lesz. Szóval fingjuk nincs. De te kis átlag pöcsként tudod a frankót.

2021. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
31%

16-os jól kifejezi az oltatlanok szintjét. Ebben a magasságban", amiben jársz fölösleges neked tényleg bármit mondani.

:))))))

2021. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
23%

17 Tudtad, hogy az általánosítás alacsony intelligenciára vall?

Azt pedig tudtad, hogy az is a buták ismérve ha érvek helyett átmennek személyeskedésbe kedves birka barátom? :)

2021. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
24%
Az itteni írásokból is látszik, hogy az oltottak között ülnek a magas lovon birka létükre.
2021. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
30%
14 Ne fossál a járványtól, téged már nem érint, hiszen te "ótott" vagy.
2021. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!