Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltásellenes emberek...

Az oltásellenes emberek elítélik a beoltott embereket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 13:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Veszekedést nem kértem, feltettem egy kérdést. Nem kell úgy viselkedni, mint a gyerekek. Köszi az érdembeni válaszokat!
2021. jún. 24. 18:14
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
21 Hát igen, egyből jött egy oltáspárti, aki elkezdett fikázódni, és nem a kérdésre válaszolni.
2021. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ mit jelent ppntosan az oltásellens..mert ha valaki nem akarja magát beoltatni még nem "oltásellenes"..azért akaszt a közélet ilyen pejoratív jelzőket emberekre h megszégyenítse és besorolja őket h aztán rávegye arra amit nem akar..rég trükk..szóval én nem oltatok de nem haragszom az oltottakra vagy az oltásra, sőt örülök hisz valakinek ez az egyetlen reménye, vagy legalábbis ő úgy érzi és ez segít a félelem enyhítésében..
2021. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
42%

En is azt tapasztaltam, hogy a beoltottakat lenezik "birkázzák " az oltatlanok.

Egy vakcinanal oltasnal, gyogyszernel mindig vannak mellekhatasok. Van akinél igen, van akinel nem. Ez ilyen. Ha szaz évig figyelik is lesznek. Minden ember immunrendszere, szervezete más. Ez el kellene mar fogadni végre. Lehet hogy én belehalok abba amit te meg sem érzel. Ez ilyen.

Az, hogy egy járványt megallitsanak közösségi nem egyéni problema, ha tetszik ha nem. Egyik vakcina sem 100%-os. Sose állították. Lesznek, akik mellette is megbetegszenek. A szám nem mindegy. Hogy mennyire terhelik le az egészségügyet. Ma az emberek fele van beoltva kb, nagyon kevés ahhoz, hogy megalljon ez a sz@r, de ahhoz talan elég, hogy ne kelljen majd megint zárni, hogy bejussunk orvoshoz más problémákkal is ha szükségünk lenne rá.

Akik kezzel labbal tiltakoznak az oltas ellen nagyon félnek tőle. Meg jobban mint azok ,akik amiatt oltották be magukat, hogy ne fertozodjenek meg. Ezert nem hatnak rajuk az eszervek. (Pl azt mindenki hamar elfelejtette, hogy első körben a vilagon mindenhol az egészségügyben dolgozókat oltottak be először. Eleg gaz lenne ha x éven belül eltunnenek az orvosok, nővérek, kutatók..hát, nem?)

Ha történik valami pl szivizomgyulladas véreres szemmel lobogtatjàk. Pedig pl ez, egyáltalán nem bizonyított hogy az oltastol van, persze elismerték hogy lehet, de annyira minimális sz előfordulása, es senkinek nem okozott komoly egészségügyi problémát mivel foleg fiataloknál fordult elő par esetben a sok millióból. A vérrög, izület ugyan ez.

Millióból 1. Az sem tisztázott.


Szoval az oltatlanok "birkának " hívják az oltottakat akik annyira félnek, hogy csak na.

Ők persze nem. Ők nem félnek semmitől nincs is virus. Ja, de. A vakcinatol félnek és"birka" módon követik egymást, mindenfele kitalált, nem bizonyított információra támaszkodva (pl egy-egy természetgyógyász, fogtechnikus "szakértelmében" bízva, vagy mert a szomszéd azt mesélte, hogy...)

Közben meg azokat szidják, hogy milyen hülyék, beadatták maguknak a mérget (sok ezer buta 8 általánost végzett orvos is, JÓVAN!😅🤘), majd x idon belül biztos kifordulnak a bőrükből..

Kozben meg ezeknek az embereknek koszonhetik a mostani lazitasokat. Meg mindig fulladozhatnánk a maszkban.

Mert kedves kis kormanyunk mindig kozolgette hogy hány millio beoltottnal milyen lazitasok lesznek.

Nesze semmi. Mar kártya se kell. Mindenki jöhet mehet.

Kb szeptóberig..amikor "hivatalosan "😉 is ideér a mumuska. Akkor majd megint mindenki ülhet otthon, vakarhatja a vakarni valót és mehet szájkosárban a kolbászért a boltba. Hogy az oltottak is? Jaj, Hát persze. Hogy szűri ki a tömegben ki az es ki nem? Homlokos lézertetoválással?

Nem így kellett volna oltani, hanem sok embert gyorsan. Igy folyamatosan lesz olyan mutáció, ami gondot fog okozni.

A félreértés elkerülése végett, egy vírus mindig multalodik😱, ennek is több ezer lehet már, csak nem mindegyik olyan mértékű, hogy figyelmet kapjon.

Nem, nem én találtam ki. Bár okos vagyok és gyönyörű ezt iskolaban tanultam , egy un könyvből.😲 ahogy ti is. Csak bizti kiment a fejetekből a nagy forróságban.

2021. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
19%
24 Én nem hiszek el mindent, amit a tv-ben mondanak. De te tudod :)
2021. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%

Ez így van, ahogy 24-es írta.

Teljesen egyetértek.

2021. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%
26 Persze, azok a hibásak a sokadik hullámért, akik nem oltottak. Világos. Még jó hogy most nyári szüneten van a vírus, így még megússzuk a hibáztatást :)
2021. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
19%

25


Nincs tv-m.

2021. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%

27


Ez is egy nagy kamu. Nincs nyári szuneten a virus. Mas van nyári szuneten. Tavaly vakartuk otthon hónapokig, suli se volt. Aztan lazitottak nyárra, aztan nyar végén elkezdett megint felmenni az esetszám.

Most hogy az emberek fele oltva van, talán megusszuk az újabb korlatozasokat, ha nem telnek meg a kórházak. Majd kiderul. Addig is mindenki élvezze ki a szajkosar nélküli eletet es menjen nyaralni.

🏝

2021. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
37%
29 Ja nincs... :D
2021. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!