Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oltásellenes emberek...

Az oltásellenes emberek elítélik a beoltott embereket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 13:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ítélem el őket.
2021. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Én sem ítélem el őket, mindenkinek joga van akár a vírusba akár az oltás szövődményeibe belehalni.
2021. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok oltásellenes, sok oltást megkaptam már, azaz a kötelezőket, tetanuszt, antibiotikum injekciót stb. De a covid oltást nem kértem.


Nem ítélem el azt, aki beoltotta magát, ő dolga. Én azt tapasztaltam, hogy a gyűlölködés pont a beoltottak közül fordul elő.

2021. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik igen és vannak akik nem, csak úgy mint fordítva, nem fekete-fehérek az emberek.
2021. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
én nem itélek el senkit, mindenki viselkedjen a meggyöződése szerint. majd egy pár év múlva esetleg kiderül, hogy kinek volt igaza. lesznek-e komoly, még nem ismert mellékhatásai az oltásnak vagy az oltatlanok hullanak majd mint a legyek nemsokára.
2021. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Én nem ítélek el senkit.Engem ugyanis nem érdekel ki mit csinál.Azt vettem észre hogy az oltottak nagy része többet képzel magáról mint ami tisztelet a kivételnek persze.Meglátjuk meddig tart a kártya partijuk ezzel a bohóckodással.Engem nem érint a diszkrimináció még egyenlőre szóval nekem mindegy de azért akiket érint azokat sajnálom viszont.
2021. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj hogy sok a bizonytalanság az oltás körül.
2021. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem az a baj, hogy sok a bizonytalanság, hanem hogy azt a valamennyicske bizonytalanságot a hozzá nem értők úgy fel tudják nagyítani, hogy csak na.

Akik értenek hozzá, saját magukat oltották be első körben. Nyilván nem tették volna, ha akkora lenne a bizonytalanság, mint amekkorának egyesek be akarják állítani.

2021. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
18%
Ja, meg még az a baj, hogy sokan úgy állnak hozzá, hogy én beoltattam magam (vagy éppen nem), "de engem nem érdekel, hogy más mit csinál". Ez nem ilyen egyéni valami, hanem nagyon is egymásra való tekintettel is kell(ene) meghozni a döntést, és nagyon is fontos azzal is foglalkozni, hogy a többiekkel mi van, mit hisznek, mit tudnak rosszul, stb., és mindenkinek segítenie kellene a többieknek is meghozni a helyes döntést - mindenki érdekében.
2021. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
8 Aha, de azért érdekes, hogy a rövidtávú mellékhatásokat csak menetközben ismerték fel a hozzáértők. Szerencsére elvileg nem súlyosak. A hosszú távúak majd x idő múlva derülnek ki,tehát, hogy lesznek-e vagy sem és ha igen, akkor mennyire durvák. Remélem nem lesznek.
2021. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!