Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit?

Hogyan találjak meg valakit?

Figyelt kérdés

Jó... lehet, hogy ez így elsőre picit betegen hangzik, de tényleg nagyon érdekelne a dolog.


Szóval van 1 lány, akit már kb. 5 éve nem láttam, nem is tudok felőle (szinte) semmit. Ha minden igaz van fb-ja, de nem használja. Ráadásul másik városban is lakik.


Nem vagyok beteg, nem vagyok zaklató, (legalábbis remélem, de azért vigyázzatok mit írtok, mert megtalállak benneteket.).


De nem szeretném elbagatelizálni a dolgot. Sok idő eltelt már, de szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot, legalábbis tudni, hogy mi van vele, meg hol van, hogyan él, stb... Mivel ez fontos a számomra, és úgy érzem akkor nyugodnék meg, és csak így tudnám lezárni a múltam egy darabkáját.


De lehet csak a makacsság, és a büszkeség beszél belőlem. Minden esetre úgy érzem belefáradtam, és nem akarom sajnáltatni magamat, meg panaszkodni, csak annyit, hogy történjen már végre valami.


De persze azért ez sem ilyen egyszerű, és ha valakit érdekel akkor priviben leírhatom.


Ha bárkinek van ötlete elméleti/gyakorlati síkon, akkor írjon nyugodtan.

Szóval várom a válaszokat, és bármilyen választ szívesen fogadok.


Előre is köszönöm! 20/f



2021. jún. 23. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Aki keres az talál. sok sikert
2021. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem használja a fb-t, még massengeren meg lehet keresni nem? Azt lehet, hogy használja.
2021. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

“de azért vigyázzatok mit írtok, mert megtalállak benneteket”

Gyere csak öcsém :D

Üdv. Pest megyéből (nem mondom el hol vagyok, hiszen úgyis megtalálsz).

2021. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó.. köszi a segítséget. Pont emiatt írtam bele. De teged nem akarlak megtalálni.
2021. jún. 24. 00:43
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezen kívül konkrétabb válaszokra, meg segítségekre gondoltam. Tehát pl. hogyan? Menjek be a hivatalba 1 névvel? Lehet hülyének néznének, de én bemegyek bárhova, ha ez lehet a megoldás. Meg ha igen, akkor hova, hogyan, miért?


Utolsó, ha elmondod, hogy hogyan, akkor téged is meg talállak.


U.i.: Szóval jöhetnek még nyugodtan válaszok.

2021. jún. 26. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy egyáltalán honnan ismered, mit tudsz róla? Miért keresed egyáltalán? Ha csak interneten csevegtél vele 2 hétig akkor érdemes elengedni. Ha ismerted akkor csak kéne tudnod a nevét, vagy ilyesmi. Keress rá instán, vagy valami közös ismerősnél is érdeklődhetsz. De ha a FB-t nem használja és más platformon nincs fent akkor eleve nem is tudsz vele kapcsolatba lépni.
2021. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy adnának ki róla bármilyen infót a hivatalban, tudod van az az adatvédelem szerű valami, hacsak nem vagy rendőr és körözik.
2021. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Minek akarod megalalni ha nem is 1 varosba laktok?
2021. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyezz ki hirdetést az ő városába minden táblára. Tutkómutkó.
2021. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Érdeklődj közös ismerősöknél. Magánynyomozót fogadj.
2022. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!