Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az, amilyen most vagyok, nem túl jó és változtatni szeretnék. Sok csalódás ért az évek során és olyankor mindig változtattam magamon külsőleg és belsőleg is változtam de az nem direkt. És mostmár nem tudom ki is vagyok igazából. Mire figyeljek? Vagy nektek mi segített megtalálni az utatokat? Olyan elkeserítő, hogy nem tudom eldönteni mivel akarok foglalkozni, milyen vagyok belsőleg, milyen stílus illik hozzám.
2021. márc. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne megtalálni akard, hanem megalkotni. Kigyakorolni valamilyen irányba.


Az is lehet, hogy alapvetően jól csinálod. Mert ez részben kísérletezés. Meg részben szerencse. Mert azért azokra a dolgokra tud az ember könnyebben reagálni, amik szembe jönnek.

2021. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki minél több mindent. Láss világot, légy nyitott (Covid kedveli ezt) ❤
2021. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre (meg néha azért az eszedre sem árt) és meg fogod találni az utad. Kövesd az álmaid, higgy magadban, merj, élj, ismerkedj, tapasztalj, szeress és sose fojtsd el az érzéseidet!🙏🏼
2021. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!