Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ilyen nevet adni a...

Lehet ilyen nevet adni a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Babás lettem és most tervezgetjük, mi legyen a kislány neve. A férjem nagy Wonder Woman rajongó és mivel a vezetéknév Gál, azt gondoltam, mi lenne ha Gál Gadot lenne a kislány neve. Tök jól hangzana. Csak mivel nincs ilyen név így engedélyeztetni kellene. Szerintetek van rá esély h engedélyezik?
2021. jún. 24. 06:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, nincs. De ha engedélyezik, akkor magyar helyesírással kiejtés szerint. Ezt a nevet azt hiszem, úgy kell kifejteni, hogy Gadó. Így is tetszik?
2021. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Elég gagyi lenne. Ha pl nagy lesz és külföldre utazik, akkor Gadot Gál lenne a neve... Nagyon hülyén hangzik, és nem is hasonlít a színésznő nevére kicsit sem. Mint valami made in China utánzat.... Bár gondolom troll kérdés...
2021. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
"Babás lettem". 😂
2021. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Fsms ***** válasza:
78%

Mond, hogy valamilyen kisebbséghez tartozol és at megy.

Szerinted a Kalányos Jefferson az mennyire magyarosított. Létező név. 😂

2021. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Klementína jobb lenne már nem azért
2021. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Tuti, hogy visszadobnák, mert el sem lehet dönteni melyik nemhez tartozik a név.
2021. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt ugye azért tudjátok, hogy a Gadot az a vezetékneve?
2021. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kisebbségiek, nem tudom a Gál mióta lenne kisebbségi név pfff.
2021. jún. 24. 08:52
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
4-es nem azt mondta, hogy szerint kisebbséghez tartozol, hanem azt, hogy kamuzd be, hátha akkor átengedik ezt az id.ótaságot. A szövegértési képességeid meg a kommentjeid alapján már nem is csodálkozom a fantasztikus névadási ötleteden, ha a gyereked a te értelmi képességeidet fogja örökölni, akkor tutira örülni fog ennek a névnek.
2021. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Manapság miért nem divat olyan nevet adni, amit felnőttkorban nem ciki viselni?
2021. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!