Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok más anyukák...

Kíváncsi vagyok más anyukák véleményére. 12-éves kislányom Hanna nevet kapta, akkoriban nem volt elcsépelve. Most meg minden 2.kislányt így hívnak. Akinek hasonló korú Hanna nevezetű gyermeke van, benneteket nem zavar?

Figyelt kérdés
Akiknek ennyi idős gyermeke van, vagy idősebb, Hannának vagy esetleg más neve van, de tucatnév lett,benneteket nem zavar?
2021. ápr. 21. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 3 volt osztalytarsam gyerekének is Hanna a neve. Engem zavarna, hogyha elmegy oviba, a lányok 60 százaléka Hanna lenne. De csak ha azonos a korosztaly.
2021. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
És mit tudsz tenni? Teljesen értelmetlen ezen rágódni.
2021. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én is Hanna vagyok, és velem együtt öten voltunk Hannák. Engem különösebben nem zavart a dolog, csak az, hogy emiatt mindenki a vezetéknevünkön hívott, amit nem szerettem sose.
2021. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

[link] Ez alapján 2008-ban a Hanna a második leggyakrabban adott lánynév volt, ennél jobban már nehéz lett volna elcsépelni...

Semmi gond amúgy ezzel, az én lányom Anna, nem zavar, hogy gyakori a neve, nekünk ez nem volt szempont.

2021. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
77-ben születtem, két Hanna volt oviban is, általánosban is.
2021. ápr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Mi a zavaro benne?
2021. ápr. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Mi zavaró benne gondolom a lányod osztálya nem csípős Hana nevezetü lányokból áll.
2021. ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy 12 éves olyannyira nem egy korosztály egy most születettel, hogy nem érdekelne. Őszintén, maximum a munkahelyen fog találkozni azzal a kislánnyal, aki most született, még egyetemen is elkerülik egymást a korkülönbség miatt. Amúgy meg a korunk szerintem elég szokatlan mániája ez, hogy a gyerek a neve legyen minél egyedibb meg különlegesebb, régen a kutyát nem érdekelte mikor nagyszüleink idejében a falu 80-át Juliannanak meg Zsuzsannának, Erzsébetnek stb. nevezték.
2021. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Pl az zavar mindenhol ezt a nevet lehet hallani. Pl:Boltba, játszon, postán,és csak egy pár helyet soroltam fel. Most szülnék biztos nem ezt a nevet adnám.
2021. ápr. 22. 08:34
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Irigylem a gondjaidat. 🤣

A lányom 8hónapos és Hanna.

Valahogy pont leszartuk, hogy mennyire gyakori. Nekünk ez tetszett és a vezetéknévhez is passzol. Aki ennyire foglalkozik a név gyakoriságával, az szerintem röhejes. A külvilág számít vagy a család? 🤣

Gyere pontozz le, kb az is annyira izgat, mint, hogy mennyire gyakori egy név. 🤷‍♀️

2021. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!