Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok?

Melyik életet választanátok?

Figyelt kérdés

A élet: 20 éve egy megromlott házasságban vagy. A férjed évek óta nem ért hozzád és napi szinten megy a vita. Mindezek mellett a férjed csúnyán beszél veled, és visszatart, hogy elérd az álmaidat. Az életed sivár: csak abból áll, hogy munka,házimunka és veszekedés. Viszont van 2 gyermeked akik a szemed fényeid és csak miattuk nem váltok el. Az egyikük már dolgozik külföldön, vele nem találkozol rendszeresen de büszke vagy rá, és van egy kicsi, aki még otthon lakik és fényt visz a hétköznapjaidba. A kinézeted elhanyagolt a szülés után. Feljöttek a kilók, amiket nehéz leadnod. Az életcélod, hogy tisztességes és sikeres gyermekeket nevelj a rabul ejtő kapcsolat ellenére is

B élet: Nincs párod sem gyermeked, de rengeteg barátod van világszerte akikre mindig számíthatsz. Kalandos az életed, sikerült elérni az álmaidat, mivel rengeteg országba eljutottál és a karriered is sikeres. Néha magányosnak érzed magad család nélkül, de a szerelemben sosem volt szerencséd, mert túlságosan független jellem vagy. A kinézeted sportos, adsz magadra, és még középkorú nőként is sokszor megnéznek az utcán. Az életcélod a világ felfedezése és megismerése. Tudományos jellem vagy



2021. jún. 26. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
B, de nem vagyok no szoval..
2021. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

B.

Viszont ha ennyire talpraesett, független, és csinos nő lennék, akkor kizárt hogy nem találnék párt. Nem is bírom a magányt, úgyhogy a B-t választanám és bepasiznék.

Gyereket nem szeretnék, azt meg nem tudnám elviselni ha valaki bántana és lehúzna érzelmileg, úgyhogy az A kizárva.

2021. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Inkább a C válasz. Szerető család, néhány barát és hatalmas kirándulások, túrák, nyaralások.
2021. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

B.


Az A-nál csak addig jutottam, hogy "20 éve egy megromlott házasságban vagy"

2021. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
BBBB
2021. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
B jobban bejönne
2021. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

B

Nyilvánvalóan. És nem azért, mert ne szeretném a gyermekeimet, hanem mert az abban szereplő nő egy komplett idióta. Egy gyerek miatt sem kell együtt maradni, főleg nem 20 évig.

2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
C-t.
2021. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen a B-t.
2021. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Egyiket sem.

Az A azért nem, mert:

Kizárt, hogy egy olyan szarban éljek 20 évet, mint ami le van írva. Függetlenül attól, hogy ez a szar nagyobb részt miattam alakult ki.


"A kinézeted elhanyagolt a szülés után. Feljöttek a kilók, amiket nehéz leadnod."


Könyörgöm, a példa szerint az egyik gyerekem már felnőtt, a másik sem csecsemő, mi a francért kell elhanyagoltnak lennem?


A B azért nem mert:

Nem vagyok egy kalandortermészet, bár szeretem, ha az életem változatos, de nem ennyire.


Maradjunk egy 3-ik opciónál.

2021. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!