Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok?

Melyik életet választanátok?

Figyelt kérdés

A élet: 20 éve egy megromlott házasságban vagy. A férjed évek óta nem ért hozzád és napi szinten megy a vita. Mindezek mellett a férjed csúnyán beszél veled, és visszatart, hogy elérd az álmaidat. Az életed sivár: csak abból áll, hogy munka,házimunka és veszekedés. Viszont van 2 gyermeked akik a szemed fényeid és csak miattuk nem váltok el. Az egyikük már dolgozik külföldön, vele nem találkozol rendszeresen de büszke vagy rá, és van egy kicsi, aki még otthon lakik és fényt visz a hétköznapjaidba. A kinézeted elhanyagolt a szülés után. Feljöttek a kilók, amiket nehéz leadnod. Az életcélod, hogy tisztességes és sikeres gyermekeket nevelj a rabul ejtő kapcsolat ellenére is

B élet: Nincs párod sem gyermeked, de rengeteg barátod van világszerte akikre mindig számíthatsz. Kalandos az életed, sikerült elérni az álmaidat, mivel rengeteg országba eljutottál és a karriered is sikeres. Néha magányosnak érzed magad család nélkül, de a szerelemben sosem volt szerencséd, mert túlságosan független jellem vagy. A kinézeted sportos, adsz magadra, és még középkorú nőként is sokszor megnéznek az utcán. Az életcélod a világ felfedezése és megismerése. Tudományos jellem vagy



2021. jún. 26. 10:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
B, amúgy sem akarok családot, szóval az A-ban számomra minden negatív.
2021. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Az élet nem fekete és fehér.. nem csak ez a 2 variáció létezik.
2021. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%

Így leírva nekem is B, de nincsenek egálban az opciók.

Ha B-hez hozzátennénk, hogy tuti nem lesz soha család, gyerek, sőt hosszabb kapcsolat sem, valahogy mindig vége lenne 1-2 éven belül és idős koromra nem lenne senkim, akkor fene tudja...

2021. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
B.
2021. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Katona Dius ***** válasza:
19%
C. Két gyermek, akikre büszke vagyok. És ott hagynám a férjem, akinek semmit nem számítok.
2021. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Erre a kérdésre mindenki B-t fog válaszolni, miközben az A ezerszer gyakori. Akkor most ide vagy csupa nagy egyéniség ír, vagy maguknak sem merik bevallani, hogy pont ugyanúgy cseszik (majd) el az életüket, mint mindenki más.

Ja, tudom, az ide válaszolók aztán sose...

2021. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Idióta sztereotip childfree hullámos kérdés. Direkt úgy állítjátok be a házasságot és a gyerekvállalást, mintha egy lefelé vezető spirál lenne, ahol muszáj kiégett, elhízott, egymástól elhidegült emberekké válni.


Hát az A esetes nőnek legalább van 2 gyereke, akikért van értelme felkelni, és akikre majd számíthat. A barátok jönnek és mennek, persze a kalandban meg buliban nagyon partnerek, de megnézem, melyik törölné ki mondjuk a s.ggem ha 2 hónapig kéne törött végtagokkal vagy más betegséggel feküdnöm.


B esetes csaj meg lehet túl független jellem, aztán majd rádöbben, hogy nem lehet mindig a kalandokba menekülni a magány elől.

2021. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Baromság, felkötném magam, ha olyan ostoba lennék, hogy ilyen körülmények között második gyereket is csináltam volna
2021. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Én mindenképpen a B) életet választanám, mert mindig is magányos természetű személy voltam. Csakis egyedül vagyok képes igazán jól érezni magam.

Családot pont ezért soha nem is szeretnék, ráadásul aki az A) életet éli, a kérdés leírása szerint rendszeresen veszekedik a férjével. Gyermekkoromban már volt részem családon belüli bántalmazásban, nincs olyan dolog a világon, amiért még egyszer bármi hasonlót eltűrnék.

2021. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen B! Gyereket soha nem szeretnék, és valóban igen független jellem vagyok.
2021. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!