Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire sírnak az oltás miatt?

Troy95 kérdése:

Mennyire sírnak az oltás miatt?

Figyelt kérdés
Egy 1/10es skálán, most mennyire sírhatnak azok az, egyetemisták, gimnazisták, szimpla fiatalok, akik csak azért oltatták be magukat, és álltak tobb meteres sorokba,"38" fokos melegbe, hogy mehessenek majd szórakozni, moziba, uszodába, stb.. Nem a covid miatt, szimplán a "szabadság vesztés miatt", mert sok fiatal csak ezért tette. Erre most eltörlik hogy csak azon személyek, lehetnek ezen helyek "fogyasztói" akik oltással, ezzel a kártyával bírnak. Kicsit ki lehetnek akadva. Én csak nevetni tudok rajtuk..

2021. jún. 27. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Én is emiatt oltattam, és igazsagtalansagnek erzem
10/100
Emiat oltattam, atvertek
17 szavazat
1 2 3
 1/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%

Ez inkább a kormány szégyene.

BTW: csak mondom, a stílus maga az ember.

(:

2021. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Előtte meg az ment hogy mekkora diszkrimináció ez az oltatlanokkal szemben. Soha nem lesz olyan döntés amivel mindenki elégedett lesz. Nyilvánvaló volt hogy a korlátozások szükségesek egy ideig, és az is, hogy nem lehet őket örökké fenntartani, valamikor vissza kell térni a normális élethez. Persze ezen belül a konkrétumokról már lehet vitatkozni.
2021. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire, ugyanis minden nem lesz feloldva. Sok helyre továbbra sem jutsz be kártya nélkül. Továbbá biztosan lesz 4.hullám is, ott egészen biztos hátrányban lesznek a kártya nélküliek. Ne legyen igazam, de így szerintem így lesz.
2021. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Mik ezek a primitiv valasztasi lehetosegek? Olyan egyszeru ember lehetsz, mint egy faek. Leirom ugy, hogy te is ertsed. Az OlTaStOl NiNcSeN sEmMi BaJa Az EmBeReKnEk, SzOvAl ToKmInDeGY
2021. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Szegények át lettek b...va rendesen.
2021. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Ne is zavarjon, hogy azért nyithat meg minden, mert megvan az 5,5 millió beoltott. Szívesen.
2021. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves 4.es, most hozzád szólók. Én egy szóval sem mondtam hogy az oltás rossz, vwgy hogy oltás ellenes lennék. Szimplán vannak azok az emberek, akik nem azért oltattak, hogy megvédjék magukat/megállitsák a vírust, hanem azért hogy rendelkezzenek, e kártyaval. Jó magam sem oltattam. De ennek is oka van. Ez egy kísérleti fázis volt, amiben én nem akartam részt venni. De elmagyarazom egyszerűen hogy mindenki értse. Amikor kijött az első generációs ps4(fat), hangos volt túlmelegedett, sorolhatnam.. Utólag kiderult sok probléma volt vele. Majd ezen tapasztalatok alapján, piacra dobták a második generációs ps4-et méghozzá a slimet. Nagyobb tárhelyel, halkabb, gyorsabb, stb.. És én inkább azt vártam meg és vettem meg. Ez az oltásnál is így lesz. Ez majd akkora fog tudasulni az emberekben, mikor az új "mutansok" miatt új oltás kell, es a régi már nem fog védeni.
2021. jún. 27. 21:13
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy megint a felsőbbrendű, magát intro-nak beállító gyászhuszár, ugye?
2021. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8as fájnak a tények? Senkinel nem vagyok felsőbb rendű.. Nem állítottam ilyet, vagy igen? Hol? Megmutatod? Miért lennék felsőbbrendü? Mitől/Miért számít valaki felsőbbrendünek? Egy név tesz? Egy hivatás? Egy rang? Ki mondja meg?
2021. jún. 27. 21:16
 10/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Nah, hát, azért, vannak bajok, vannak :D
2021. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!