Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett ezekkel a hires magyar eltunt emberekkel? (pl. Vitéz Barbara, Ackermann Dávid, Till Tamás, Dobrentei Máté)

Figyelt kérdés
Mostanaban utánuk olvasgattam, eleg érdekes története van mindegyiknek. Mit gondoltok? Tudtok még hasonló sztorikat? (magyar emberekről)
2021. jún. 28. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Elásták őket.
2021. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vitéz Barbarát sokáig keresték nem? Ha jól emlékszem.
2021. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon furcsa, ahogy Ackermann Dávid barátai össze visdza beszélték, és nem segítettek.
2021. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg elvileg a baratnoje teloszamot is cserélt h “ne zaklassak ot ilyen hülyeségekkel”.. tuti hogy tudnak valamit, nem ertem miert nem zartak oket börtönbe. Ha a baratom eltűnik, annyi a minimum h vegig segitek a rendőrségnek hisz enis azt akarom h elokeruljon. de ok nem akarjak, mert valamit csinaltak vele es tudjak h mar ugysem fog előkerülni. Bedrogoztak, beloktek a Dunába, elásták vagy nemtom
2021. szept. 17. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire komolyan jártak? Otthon ugy tudom nem mutatta be ő se a lányt, na meg a csaj a nagy utazás előtt esélyes, h szakított.

Amúgy is már eleve fura hogy a búcsúbulin csak fiúk vannak, s ennyien. Már ez alapján a csajszi nem volt annyira szerelmes, sztem.



Lehet az áldozat szülei tényleg kicsit rámenősek voltak vele (ez tök érthető lenne, de attól még kontraproduktív) azért zárkózik el tőlük. Ezt nem tudhatjuk ennyiből. De ha nem beszélt velük alapból, és/vagy nem mond igazat, akkor tényleg bűnrészes, mivel szegény szülőknek ez így egy örökké vérző seb, sose tudják lezárni és igy belebetegedtek.



Amúgy ha nem volt kamerafelvétel, mert törlődött, akkor honnan tudjuk h tényleg nem rabolták el? Vagy h egyáltalán tényleg ott voltak a szigeten?


Gondolom nem osztottak meg minden infót az üggyel kapcsolatban a nyilvánossaggal, de amit tudunk, az alapján tényleg úgy tűnik h a rendőrség kb semmit se kezdett érdemben az üggyel, sem az ügyészség. És ez a legfurább az egészben.

2021. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok és miután megnéztem jó pár videót,kizárnám, hogy Dávid szülei kicsit túl rámenősek lettek volna a csajjal. Nagyon kulturált, szuper emberek.

Imádkozom értük.

2021. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár valóban furcsa hogy Dávid barátai viselkedtek de szerintem nincs hozzá közük.Mivel este még dávidot 2 gimnazista srác látta és oda is mentek dávidhoz hogy segítsenek neki de Dávid vissza utasította,elvileg nagyon rossz állapotban volt.És a két srác jelentkezett is az apánál.Szóval nem hiszem hogy a társaságnak köze volt a dologhoz.Bár elég zavaros ez az egész történet.Meg a rendőrség is elég hanyagul kezelte az ügyet.Pl. a kamera felvételeket csak másfél hónap után nézték vissza ami már 2-3szor törlődtek.Meg a szülőknek kellet kideríteni hogy van a margit-szigeten kamera mert a rendőrség azt állította hogy nincs kamera.Olyan ez kicsit a rendőrség részéről mintha direkt el akarták tussolni az ügyet meg hátráltatni.
2022. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ackermann Dávid ügyében én azt gondolom, hogy van valami bennfentes személy a hatóságoknál, aki nem akarja, hogy bármi kiderüljön...Ez látszik a munkájukból.


Viszont a társaság is sunnyog...

2022. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az én elméletem az(persze tévedhetek),hogy mivel a megtalált biciklijén tompa sérülést találtak,könnyen meglehet,hogy egy ló okozta,ugye a bicikli vasból van ami ha megisvadul az okozhat tompa ütéseket,viszont nagyon könnyedén megölhet egy 10 éves gyereket,elvileg homokot is találtak a pedálon,én a biztonság kedvéért a vadasparki gondozókat,és a fuvarost aki utoljára látta,hazugságvizsglálóra tenném!Mellesleg szerintem a bicikli meg azért került elő,hogy megtévesszék a hatóságokat,mert lehet hogy nem is a közelben van Tamás holtteste....
2022. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!