Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az első gondolat ami...

Mi az első gondolat ami eszetekbe jut, ha hosszú idő után megláttok egy embert vékonyan, aki azelőtt erősen túlsúlyos volt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészségesen vékony,és mellé látványosan kiegyensúlyozott az arca is,akkor irigységet,de persze elismerést,hogy ügyes volt.

Ha mellé nyúzott az arca, akkor valami trauma

Ha betegesen vékony és mellé nyúzott is,betegségre gyanakodnèk.

2021. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy beteg. Ugyanígy jártam egyik ismerősömmel, aki fél év alatt 20 kilót dobott le és olyan lett, mint 1 botsáska. Meg is kérdeztem, hogy jól van-e, de ő csak annyit mondott, hogy fogyókúrázik és most látszik az eredmény végre. Nem mondtam semmit csak annyit, hogy egy kicsit vegyen vissza mert ez így nem egészséges.


Aztán kiderült sajna, hogy autoimmun betegsége van. :(

2021. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Senior Séf ***** válasza:
50%
Nem engem láttál, utolsó? Bár én sohasem fogyókúráztam, de egy autoimmun izomsorvadás utolért engem is. A valamikor Rambóból egy pálcikaember lettem.
2021. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Betegesen vékony vagy egészségesen vékony? Én tudok ilyet, az elmúlt hat hónapban egy csomó kilót ledobott, de azért, mert felhagyott a nassolással, és elkezdett sportolni.
2021. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Sikerülhet a dolog.
2021. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mennyi idő telik el a két állapota között. Az én barátnőm kb. 3 év alatt vált csinosan vékonnyá ami azzal kezdődött, hogy kikerült egy elég mérgező környezetből. A fokozatos változás miatt nála sosem gondoltam másra, mint az elszántság és kitartás lassú győzelmére.

Viszont ha ugyanez ment volna végbe, tegyük fel, 2-3 hónap alatt, ott valami betegségre gyanakodnék.

2021. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy minden elismerésem az övé! (természetesen, ha látszik rajta, hogy szándékosan érte el ezt a célt és jól érzi magát a bőrében. :))
2021. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
72%
Ha csak simán vékony lett de egészségesnek néz ki, akkor arra hogy wow, jól lefogyott! Ha kifejezetten sovány lett, akkor arra hogy beteg.
2021. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is beletrafálram egy régi ismerőssel, korábban mindig dietazott több de inkább kevesebb sikerrel. Aztán egyszer láttam és már messziről mondtam neki de csinos vagy Andreám sikerült lefogynod ahogy annyira szeretted volna.

Sajnos a beszelgetes kozben kiderült kemot kap mert kell daganata van :(. Ilyen áron nem kell a csinossag az tuti.

2021. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mell daganata
2021. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!