Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsozeatya fanatikusok, avagy...

Zsozeatya fanatikusok, avagy miért érdekli más embereket a magánélete?

Figyelt kérdés

Beszélgettem, néhány olyan emberrel aki nézi zsozét és meglepődve tapasztaltam, hogy azok az illetők, annyira felnéznek rá, hogy képesek még a magán élete után is érdeklődést mutatni.


Mondok is egy példát: Ugyebár az nem titok, hogy elköltözött Debrecenből szabolcsba. De az hogy képesek mások még világgá 'kürtölni',(Köztük nekem is el küldték, többen is) hogy hova költözött ami szerintem felháborító.


Az embereket miért érdekli ennyire, hogy ő hova költözött? Ha van tartalom, akkor nem mindegy, hogy honnan van Mo-ról vagy Alaszkáról vagy akár honnan? Szerintem felháborító, hogy képes néhány ember, zsizi után szaglászni, de még ha véletlenül is tudják meg az infót, mi a f*szért kell elmondani másnak? Gyanítom, hogy nem sok magán élete lehet.


Én jómagam hosszú ideje támogatója vagyok, és azért supportolom őt, mert szeretem a munkásságát és amit letett eddig az asztalra, hiába nem nézem soha az rp-t, és egyéb más gameplay-t sem (mert nem érdekelnek az ilyen liveok/videók)de akkor is támogatom és fogom is, mert megérdemli. (Röviden: nem nagyon gyárt olyan tartalmakat, amik ENGEM lekötnének, de tudom hogy ez is csak egy átmenet és majd valamikor eljön az a tartalom is ami nekem tetszik.(kivéve a shakes, mert azt szoktam követni néha.).


Amit ezzel el akartam mondani, az az, hogy hiába támogatom és tisztelem stb. Engem nem tud érdekelni a magán élete, sem az hogy mit iszik*/eszik, engem az ilyen dolgok nem hatnak meg. De ha engem nem érdekel, akkor mást miért érdekli? hiszen semmi közük hozzájuk, hiszen ő is ember és dolgozik, mint te vagy én vagy akár ki.



*Az iszikról: Beszélgettem egy zsoze fanatikussal és kérdezte tőlem, hogy melyik rövid italt szeretem a legjobban.

-A válaszom az volt, hogy a Panyolai Pálinkát.

Erre ő: Ahhhhaaa..... Biztos azért mert zsoze is azt issza.

-Azt feleltem erre hogy: Nem, miért innám csak azért mert ő is azt fogyasztja. Én azért iszom mert szeretem és mert szart (kommerszt) tuti hogy nem fogok inni. Annak a Pálinkáknak van a legjobb ízvilága és jól esik lehörpinteni néhány kupicával.

Erre ő már nem válaszolt semmit.



Annyi de annyi információt hallottam róla, de engem továbbra se érdekel a magánélete.



2021. júl. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindig szeretnék a magánember oldalát is látni a streamernek, hátha látnak olyat, amit más nem (nyilván ez soha nem történne meg, hogy csak x ember látja y nem). Illetve azt hiszik az információ ez esetben hatalom és menőség, ezen felül sokan gondolják, hogy a legjobb pajtásai és barátai, de igazából a legközelebbi embereken kívül, ami kb. szerintem 5-10 ember nagyon maximum nem ismer senkit! Nyilván, aki sokat csillagozik vagy donatel egy idő után óhatatlanul is ismerős lesz neki, hisz már látta párszor, de ettől (ezt felejtik el emberek) se nem lesz barátja, se nem pacsi pajtárs és még csak köze se lesz hozzá, egy a sok közül csak! Ezen emberek között van, aki menőzésnek érzi és feljebb valónak, van aki gyerek létére támogatja és olyan is, aki pedig "torony" szinten nincs rendben, ezért aztán ő neki ilyen érzést ad....lényeg viszont tényleg gáz és tök mindegy ki kéri, ő vagy bárki más, akkor is hülyének vannak nézve az emberek, hogy mire fel akarom én megmondani neki, hogy nem oszthatja meg ezeket senkivel! Vannak olyanok, akik ezzel sakkoznak: Te tudod x nevét én meg y-ét, akkor küld már el én is elküldöm! stb...baj az biztos!
2021. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bűzös bab válasza:
makos turó rudi
2021. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A videósok sokszor önként vonják be az embereket a magánéletükbe. Sekélyebben, vagy mélyebben. Megosztanak információkat. Ezek után nem kell csodálkozni, hogy a nézők elkezdenek még mélyebben érdeklődni. Hiszen a videós nyitotta ki az ajtaját képletesen, amin az emberek benéznek, besétálnak.

Ez Zsozénál is megvolt, kezdetben sokat beszélt a munkájáról, a vele történtekről, évek óta mindenki láthatja hol és mit csinál. Ő maga, a személye vált az élő tartalommá.


Azok a videósok, akik semennyire nem engedtek betekintést a magánszférájukba, teljesen mentesek az ilyen típusú érdeklődéstől. A Retroshock csatornát fenntartó srác személyével például ezért nem foglalkoznak, hanem csak az elgondolkodtató tartalmaival. Lehetne sok ilyen videóst említeni, akikről semmit nem lehet tudni, hanem csak a tartalmaikat lehet megnézni.

2023. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!